Лучан запрошують на експрес-курси графічного дизайну

22 Березня 2019

Школа графічного дизайну «BeDesigner» організовує навчання і пропонує експрес-курси для всіх, хто бажає швидко та якісно опанувати творчу професію графічного дизайнера.

Нову професію зможуть освоїти усі – навіть без досвіду роботи у сфері дизайну, адже організатори курсів пропонують декілька рівнів підготовки: Junior, Middle, Senior.

Курс Junior – вступ до графічного дизайну. Він передбачає ознайомлення з професією графічного дизайнера, вивчення основ та вільне володіння графічними редакторами. Курс триває місяць, включає в себе гарантоване вивчення основних програм на базовому рівні.

Курс Middle пропонує засвоїти усі необхідні знання, які дадуть шанс побудувати успішну кар’єру дизайнера і вивчити усі необхідні для професії програми. Кожен учасник цього курсу за його результатами створить власний проект.

Курс Senior – це найкращий вибір для тих, хто хоче підвищити свою кваліфікацію.

Спеціальна програма, розроблена для навчання, побудована на практичних навичках та гарантує систематизацію знань через практику: студенти отримують знання від дизайнерів-практиків, які застосовують сучасний підхід до вивчення графічного дизайну, адже в «BeDesigner» знають, що потрібно для успішного працевлаштування студентів.

Переваги школи графічного дизайну «BeDesigner»:

• 100% засвоєння матеріалу;
• програма побудована на практиці;
• маленькі групи – увага приділяється кожному студенту;
• висока якість навчання та гарантований результат;
• викладачі – практикуючі дизайнери з досвідом роботи за кордоном у сфері графічного дизайну та ілюстрації;
• створення власного портфоліо;
• онлайн-консультації студентів;
• зручний графік та офіс в центрі міста.

Ви отримаєте знання з основ композиції, типографіки та колористики, оволодієте професійними графічними редакторами, навчитесь аналізувати, думати «по-іншому», нестандартно; не використовуючи шаблонів, досягати поставленої перед собою мети та бути креативними у всьому.

Вперше у Луцьку і тільки в «BeDesigner» вам допоможуть обрати професію у сфері дизайну. Спеціальна програма навчання для школярів та майбутніх студентів дизайнерів допоможе не лише підготуватись до майбутнього навчання, а і обрати напрям навчання:

► графічний дизайн,
► дизайн інтер'єру,
► дизайн одягу,
► web-дизайн, –

і все це об'єднано в одному курсі «Я – дизайнер».

Ще одна нова пропозиція від «BeDesigner»: курс «Дизайнер – ілюстратор» + художня школа, який дозволить отримати знання та практику як у цифровому, так і в ручному малюнку. Вас навчать створювати ілюстрації, які є затребуваними на сучасному ринку як в Україні, так і за кордоном.

Також в школі графічного дизайну «BeDesigner» можна отримати індивідуальні консультації, уроки для різних рівнів знань, консультації з працевлаштування в сфері дизайну. Школа працює з 2018 року, має багато задоволених і вдячних випускників.

Детальнішу інформацію зможна отримати за контактними номерами: 066 90 59 166, 093 64 79 635.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter