Де в Луцьку купити настільні ігри

18 Грудня 2018

Настільна гра – чудовий подарунок для всієї родини. Це чудовий варіант провести час з своїми дітьми чи купити цікаву інтелектуальну гру для посиденьок з друзями чи коханими.

Магазин канцелярії «Офіс Центр», що у Луцьку на вулиці Кривий Вал 31. Тут пропонують придбати настільні ігри зі знижкою -25%.


Відомі настільні ігри:

Дженга

Настільна гра являє собою 54 дерев'яних бруска приблизно однакового розміру ( для того, щоб гра була цікавішою, розміри брусків дещо відрізняються), які складаться в башту з 18 рядів, по три блоки на кожен ряд, і кожен новий ряд ставиться перпендикулярно попередньому.

Суть гри заключається в тому, що гравці по черзі витягують брусочки з башти (не можна брати лше з самого верхнього ряду) однією рукою і кладуть їх на вершину башти. Той гравець, який зруйнує башту не витягнувши брусок - програє.

Діксіт

Кожному учаснику роздаються картки, на яких немає нічого окрім ілюстрацій, кожна з яких унікальна. По черзі гравці стають оповідачами. Оповідач вибирає одну з своїх карток, вигадує асоціацію до зображення і описує його довільним способом: словом, реченням, звуком, цитатою з пісні тощо. Решта гравців шукають у себе малюнки, що найбільше пасують до озвученого опису. Гравці та оповідач перемішують обрані картки довільним чином (в закритому вигляді), і розкладають їх посеред стола. Завдання гравців — здогадатись яка саме картка була в оповідача.

Специфіка гри в тому, що оповідач отримує бали лише тоді, коли хоча б один, але, водночас, не всі гравці здогадались, яка картка правильна.

Монополія

Змагатися потрібно за певні економічні вигоди та задля того, щоб довести інших гравців до банкрутства. Купувати можна цілі міста, а також треба торгуватися, брати кредити та стати найбагатшим на ігровому полі.

Ерудит


Ерудит є однією з популярних сімейних ігор. Це нехитра гра, в якій учасникам потрібно створювати слова, використовуючи набір букв і доставляючи їх по одній на ігрове поле. В ході гри необхідно скласти на ігровому полі слова з букв, нанесених на дерев'яні брусочки.

Уно

Мета гри — першим набрати 500 балів (як правило, за декілька раундів). Гравець, який скинув всі карти, досягає цього за рахунок карт, які залишилися на руках в інших гравців.

Щоб почати гру, потрібно роздати по 7 карт кожному гравцю; верхня карта на колоді перевертається і відкладється, таким чином, вона стає основою колоди скидання. Гравець, який знаходиться зліва від роздаваючого, ходить першим, якщо перша карта не є картою дій чи «Замовити колір».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter