17 січня: хулі, День снігу та «Фейкові копи»

17 Січня 2019

Цього дня у 1605-му році – вперше опубліковано роман Сервантеса «Дон Кіхот»;

1805 – у Харкові відкрито перший у східній Україні університет;

1912 – члени експедиції Роберта Скотта досягли Південного полюса;

1920 – у Радянській Росії офіційно скасовано смертну кару;

1987 – створена Рада жінок України;

1992 – Республіка Екваторіальна Гвінея визнала незалежність України. Україна встановила дипломатичні відносини з ФРН та Індією;

2001 – євреї, які пережили Голокост, домоглися компенсації від влади Австрії за майно, конфісковане в період правління нацистів.

Сьогодні святкують Всесвітній день дитячих винаходів та Всесвітній день снігу.

Іменинниками цього дня є: Олександр, Артем, Марко і Пилип.

17 січня День народження святкують голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Юлія Євпак, одна із засновниць театру «ГаРмИдЕр», керівник дитячої театр-студії «ДогориДриґом» Алла Доманська та радник Генерального консульства Республіки Польщі у Луцьку Кшиштоф Савіцкі.

Описание: evpak.jpg

Описание: original-alla_domanska.JPG

Описание: t_1_kshishtof-savitski.jpg

«Таблоїд Волині» щиро вітає вас із Днем народження! Нехай кожен день повнився радістю, піднесеним настроєм, душевними зустрічами! Бажаємо здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя – в серце!

Погода в Луцьку. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Без опадів. Температура повітря +3. Запевняють на сайті «Sinoptik».

Народний прогноз погоди: якщо сніг на деревах гілки гне, то літом бджоли роїтися будуть, а якщо на небі немає хмар при сильному морозі, то морозна погода не скоро відступить.

Мелодія дня: Bryan Adams – Please Stay

Цікаві факти:

У нинішньому світі, де всі живуть за розкладом, працюючи цілодобово і не відриваючись від своїх мобільних телефонів, є ще певні групи людей, які користуються виключно благами природи.

Рубрика bestfacts сьогодні розповість вам про найунікальніші племена Світу, ні, не декількох століть тому, а сьогодення!

Хулі, Папуа — Нова Гвінея

Описание: Хулі, Папуа-Нова Гвінея

© WOLFGANG KAEHLER

Серед папуаських народностей хулі сміливо можна назвати найбільш колоритною та цікавою з точки зору культури.

Важливо, що плем'я, що проживає в провінції Сатерн-Хайлендс, активно контактує зі сторонніми людьми, привітно ставиться до туристів і бере участь у різних святах та фестивалях.

Зараз налічується близько 150 тисяч хулійців. Настільки велике, за мірками острова, плем'я має свій унікальний устрій: люди в ньому розділені на клани і підклани. Відрізнити представників племені хулі від інших народностей нескладно — однією з їхніх головних прикрас залишаються барвисті перуки.

Догони, Західна Африка