Зробіть свою оселю затишною з «Арт-дім»

24 Лютого 2016
Ваш погляд тішать невеличкі мистецькі дрібнички у інтер’єрі вашої оселі? Або власноруч вишиті картини у неменш гарному оздобленні? Тоді – вам сюди. У творчій майстерні «Арт-Дім» за адресою пр-т Волі, 21 вам допоможуть зробити кожну картину чи виріб унікальними, доповнивши оригінальним паспарту чи іншими елементами декору. Уже більше 2 років працівники салону «Арт-Дім» прикрашають наше місто, заклади освіти, кафе, будинки лучан. Адже за допомогою багета можна створити неповторний дизайн інтер'єру, наприклад, оформити дзеркало, телевізор або дорогу серцю сімейну реліквію.

[caption]
Різні види рамок підкреслять найкраще у вашій картині[/caption]


У творчій майстерні надають повний комплекс послуг щодо оформлення в рами картин, папірусів, вишивок та фотографій. Клієнтові запропонують професійний дизайнерський підбір багета (ціна якого починається від 50 грн за м.п), паспарту та антибликове скло, а також неординарне доповнення (кавові зернята та палички кориці, штапік до паспарту, різьбленні накладки тощо).
Під замовлення виготовляються круглі та овальні рами, кіоти. Кіот - це подвійна рамка зі склом та іконою всередині (може бути відкривний та глухий). В крамничці «Арт-Дім» переважає багет з дерева, який є не тільки привабливішим за пластик, але й екологічно чистим.Також в магазині по каталогах покупець може вибрати ікону на дереві чи з бурштину, згідно зі своїм побажанням та за доступною ціною. Також можливий виїзд майстра до об'єкта замовлення.

[caption]
Ікона на дощечці[/caption]

[caption]
За допомогою каталогу замовник знайде потрібну ікону[/caption]

Приклади оформлення картин, ікон, дзеркал.

[caption]
Багети з натурального дерева[/caption]

[caption]
Оформлені папіруси[/caption]
[caption]
Патріотичні картини, виготовлені на замовлення[/caption][caption]
Тут і роботи відомих художників, і талановитих початківців[/caption]


У крамничці вас потішить широкий вибір сувенірів ручної роботи: ляльки тільди та мотанки, вироби з кераміки та дерева, букети з цукерок, мило, свічки, віночки, подушки тощо. Власниці Дубчак Тетяна та Марчак Жанна радіють з того, що їхні покупці завжди задоволені ціною, якістю та швидкістю виконання замовлень (4-7 днів).

[caption]
У вашому домі повинне бути родове дерево[/caption]
[caption]
Такі дрібнички зроблять вашу оселю унікальною[/caption]
[caption]
Можна обрати подарунок коханій чи рідній людині[/caption]
[caption]
Кераміка на будь-який смак[/caption]


[caption]
Ляльки-мотанки обов'язково[/caption]

[caption]
А вам подобаються букети з цукерок?[/caption]
[caption]
Чи романтичні свічки зроблені власноруч?[/caption]

У салоні «Арт-Дім» проводять майстер-класи з декоративного мистецтва. Для участі потрібен попередній запис. Ціна залежить від матеріалів, які буде використовувати майстриня.

Неодноразово працівники крамнички займалися обрамленням приміщень, серед яких Інститут післядипломної освіти, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, кафе здорового харчування «Оазис».

[caption]
Роботи майстрів прикрасили кафе «Оазис»[/caption]


І нехай у Луцьку на сьогодні є багато крамничок, де можна замовити раму для картини, але постійні клієнти творчої майстерні «Арт-Дім» нерідко дивуються особливій аурі закладу, а ще вкотре переконуються - тут знайдуть підхід до найвибагливіших.

[caption]
Співвласниця Жанна Марчак[/caption]
[caption]
Співвласниця Тетяна Дубчак завжди допоможе порадою[/caption]
[caption]
Вам буде до смаку[/caption]

1

Читати ще

Коментарі

рита

іграшки зайченята-чудові!!

Тетяна

дуже гарна крамничка!

Анонім

Дуже гарні картини!

Замовник

Рами гіпсові, повісив у

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter