Заступник луцького мера пройшов 80 км болотами

01 Березня 2016
Вже шостий рік поспіль екстремали випробувують своє тіло та дух на туристичному змагу «Доброволець». 27-28 лютого, аби вшанувати пам’ять загиблих героїв із 35 сотні самооборони Майдану «Волинська Січ», 124 учасники з різних куточків України кинули виклик погоді й природі і намагались подолати маршрути протяжністю 60 і 100 км.

[caption]
Учасники та організатори змагу[/caption]Організатори перегонів – громадські організації «Національний Альянс» та «Вільні люди Волині». Змагання відбулися поблизу селища Цумань Ківерцівського району. За словами «батька» «Добровольця» – депутата Луцької міської ради Павла Данильчука, було «40 команд, хороша, хоч і безсніжна погода, прекрасна Цуманська пуща, могили вояків УПА, віднайдена реліквія-прапор в старовинній церкві, зустріч з місцевими очевидцями боротьби повстанців, переполохані олені, хороший настрій всіх, хто дійшов до фінішу, навіть після проблем із кп #6:)»

[caption]
Оргкомітет: Павло Данильчук, Богдан Бальбуза, Олександр Гуч[/caption]

Один з організаторів змагань, голова ВМГО «Національний Альянс» Богдан Бальбуза прокоментував: «Доброволець» - більше, ніж просто туристичні змагання. Окрім великої дистанції, боліт та боротьби за перемогу, організатори намагаються привернути увагу учасників до визвольних змагань, які велись на цій території. Повстанські могили, місця підземних шпиталів, криївок та спалених сіл. І це наша історія! А скільки слідів, могил та спогадів було затерто, знищено? Лише пам'ятаючи власну історію, можна уникнути повторення.

Попередніх років "Доброволець" проходив на території Рівненської області, де наші побратими, зокрема Володимир Пастушок, займались пошуком та перепохованням загиблих повстанців, збором інформації про ті події. Але цьогоріч з різних причин було вирішено перенести випробування на Волинь. І я вважаю, що це правильне рішення, адже Волинь також має свою історію і своїх героїв, пам'ять про яких треба зберігати».


[caption]
«На дорожку...» [/caption]


Учасників «Добровольця» поділили на дві категорії. Так, близько 15 команд, що були у першій категорії, мали завдання подолати маршрут протяжністю у 100 кілометрів, відшукати контрольні точки та якнайшвидше досягнути фінішу. Команди, які були у другій категорії, мали коротший маршрут протяжністю близько 60 кілометрів. На все про все – 24 години. Рекорд цих змагань поставила команда 100ХІД, які подолали дистанцію в 60 км+ за 11 год, 12 хв (-99 хвилин від 2-го місця).

[caption]
КП М , хунта: Сергій Столярук, журналіст Анатолій Котлюк та громадський діяч Дмитро Безвербний[/caption]
[caption]
Команда «Самооборони Волині» [/caption]

[caption]
На болотах без селфі ніяк[/caption]


[caption]
Волонтер Олексій Кушнєр[/caption]
[caption]
Ось такими дорогами...[/caption]

[caption]
Хто перший добіжить до контрольного пункту[/caption]
[caption]
Громадський активіст, директор турагенства «Патріот» Богдан Клімчук[/caption]
[caption]
КП М, Сіроманці[/caption]
[caption]
КП М, Фаворит[/caption]
[caption]
Добре, що цілим лишився[/caption]
Цьогоріч у змаганнях взяв участь заступник Луцького міського голови Юрій Моклиця. У складі команди «ТіХтоПройшлиКрізьЛіси» він пройшов маршрут протяжністю 79,5 кілометрів. Чиновник розповів, що «довелося долати канали і болотисту місцевість у брід. Емоції переповнюють», – зазначив він. За підсумками змагань у другій категорії команда «ТіХтоПройшлиКрізьЛіси» розділила ІІ місце і ще з однією луцькою командою «Drapieżniki».

[caption]
У червоному - заступник міського голови Луцька Юрій Моклиця[/caption]

Анатолій Котлюк, головний редактор «Волинського агенства розслідувань»:

Повернувся з Доброволець - екстремальні зимові туристичні змагання. Було дуже важко. Людям без підготовки туди їхати нем...

Опубліковано Анатолієм Котлюком 28 лютого 2016 р.


Волонтер, боєць полку «Азов» Олексій Кушнєр:

Сьогодні завершились екстремальні змагання з туристичного орієнтування Доброволець - екстремальні зимові туристичні змаг...

Опубліковано Олексієм Кушнєром 28 лютого 2016 р.


Богдан Клімчук, громадський активіст, директор туристичного агенства «Патріот»:

На вихідних брав участь у туристичних змаганнях «Доброволець-2016», які були організовані у пам’ять про Героїв 35-ї сотн...

Опубліковано Богданом Климчуком 29 лютого 2016 р.


Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук, організатор змагу «Доброволець»:

Вихідні пройшли в форматі нон-стоп. Провели з побратимами-однодумцями черговий етап патріотично-туристичного змагу "Добр...

Опубліковано Pavlo Danylchuk 29 лютого 2016 р.Переможці отримали сертифікати на покупки у туристичних магазинах, квитки на фестиваль «Бандерштат» тощо.


[caption]
Активістка «Національного Альянсу» Ірина Вишиванка[/caption]
[caption]
Ми це заслужили[/caption]

[caption]

0

Читати ще

Коментарі

лучанин

А де Данильчук гроші взяв,

Микола

Команда 100хід подолала 100

шльома

Якщо собака немає роботи,то

Толік

Згідний на всі 100%. В мене

Максим

Автор матеріалу помилився -

Пес)

Якщо собака не має роботи, то

Учасник

НУ ви там не були, і не

Микола

/ Так хто цей автор

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter