Замінити Ігоря Єремеєва у Верховній Раді може його брат

15 Червня 2016
Фінансова група «Континіум» до останнього тримає інтригу стосовно участі у проміжних виборах у маневицькому виборчому окрузі №23. До серпня минулого року депутатом від округу був Ігор Єремеєв, проте у зв’язку із його трагічною загибеллю, ЦВК оголосила нові вибори на 17 липня 2016 року.

Реєстрація кандидатів відбувається до 17 червня, відтак, представники «Континіуму» мають зовсім мало часу, аби визначитися, чи будуть претендувати втримати округ і хто здатен стати кандидатом із найкращими шансами на перемогу.

Читати також: ЯК ЛУЦЬК ПРОЩАВСЯ З ІГОРЕМ ЄРЕМЕЄВИМ

Із останніх версій, які озвучують в кулуарах – на вибори може піти старший брат Ігоря Єремеєва Євген. Про таку ймовірність повідомляє видання «Вголос» із посиланням на власні джерела.

Ім’я Євгена Єремеєва раніше неодноразово фігурувало серед співвласників різноманітних юридичних структур та проектів групи «Континіум» (зокрема, він був керівником ВАТ «Ковельнафтопродукт», акціонером «Банку інвестицій та збережень»).

Раніше також припускали висування сина Романа Єремеєва та дружини Тетяни. Крім того, поширювалась інформація, що балотуватися буде голова наглядової ради фонду «Волинська родина» ім. Ігоря Єремеєва Олена Палагута та екс-міністр інфраструктури, колишній топ-менеджер «Континіуму» Андрій Пивоварський.

Читати також: ЗА ВИБОРЧИЙ ОКРУГ ЄРЕМЕЄВА БОРОТИМЕТЬСЯ ЙОГО СИН?
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter