Юна волинянка створила вишиту книгу власних віршів

10 Квітня 2017
Юна жителька Любомля, учениця 7-го класу ЗОШ № 2 Мирослава Маслянка на конкурсі «Книгоманія-2017» представила книгу «Вишита мрія моя», у якій власні вірші, вдало підібрані по тематиці, та ілюстрації вишила нитками та бісером.

Про це повідомляє Район.Любомль з посиланням на газету «Новий погляд+».

Оригінальне видання Видання складається із восьми сторінок. За таку незвичайну роботу члени конкурсу присудили їй ІІ місце.
«Ідея вишити книгу прийшла спонтанно. Якось з мамою займалися рукоділлям і в мене промайнула думка: от якби зробити щось оригінальне, щоб такого ще не було ні в кого… І мама запропонувала спробувати вишити вірш», – розповідає Мирослава.Робота над виданням тривала близько року. В останні дні перед конкурсом приходилося й ночами займатися улюбленою справою, щоб встигнути все довести до ладу.«Мирослава почала вишивати книгу не спеціально для конкурсу. Тоді навіть думки про це не було. Цього забажала її душа. Вона любить цікаві та оригінальні речі. Тому робота приносила донечці велике задоволення», – долучається до розмови мама школярки.А ще дівчинка дуже любить читати, пише чудові вірші та відвідує музичну школу – грає на фортепіано. Восени вона виборола перше місце у конкурсі гумористів. Її надихає природа, весь навколишній світ.«Віршовані рядочки приходять в голову самі, наче мені хтось надиктовує. Тоді стараюся їх швиденько записати, щоб не забути. Але коли доводиться щось створити на конкурс, тоді пишеться важче, треба добре обдумувати кожне слово», − ділиться Мирослава.Мама і донечка дуже вдячні Галині Миколаївні Дзей, заступнику директора районної бібліотеки по роботі з дітьми, за допомогу і чудову підготовку до конкурсів. Вона дуже вміло підказує, що і як краще зробити.Навчання дівчинці дається легко. Майже постійно в чомусь задіяна. Вільного часу обмаль.

«О 8-ій годині йде в школу, після закінчення уроків – у музичну. Там займається до 18−19 години. Потім ще вчить уроки. Відпочити вдається лише у вихідні», − зізнається мама Мирослави.

Дівчинка постійно бере участь у різних конкурсах. Минулого року, в «Книгоманії-2016» вона дійшла аж до всеукраїнського етапу і представляла Волинську область у Львові.

Бажаємо Мирославі міцного здоров’я, успіхів у навчанні та творчості й побільше перемог.

Ірина МАЇЛО


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter