• банер чікос

Якими були відомі волиняни у студентські роки. Фото

17 Листопада 2017
Кожного року День студента, який святкують 17 листопада, з нетерпінням чекають мільйони молодих людей. Не дивлячись на те, що історія цього свята своїми коренями сягає давнини, найкращі традиції збереглися й по сей день. Студенти, як і колись, люблять гучні святкування та вечірки...

А чи знаєте ви, де здобували освіту відомі волиняни? Як виглядали під час навчання? «Таблоїд Волині» вирішив зазирнути до їхнього фотоархіву:


Директор Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка навчався у Луцькому державному технічному університеті на спеціальності «Промислове та цивільне будівництво». Продовжив свою дорогу до знань у Німеччині, а потім у Київському національному транспортному університет – «Автомобільні дороги і аеродроми». Зараз навчається в Академії держуправління.

«Вчуся з 1997 року постійно, щоб тримати мозок в тонусі», – коментує чоловік.

[caption]
Іван Мирка, ЛДТУ[/caption]


Луцька піарниця Катерина Дулапчій отримала дві освіти. Починала навчання у ВДУ ім. Лесі Українки на міжнародних відносинах, а продовжила на факультеті економічної і соціальної географії. Також жінка магістр управління у Національній академії державного управління при Президентові України.

[caption]
Катерина Дулапчій, ВДУ ім. Лесі Українки[/caption]


Відома манекенниця та власниця модельного агентства Марина Занюк навчалася у ВІЕМі на спеціальності «Менеджмент організацій»


[caption]
Марина Занюк, ВІЄМ, 1 курс[/caption]


Відомий ресторатор Юрій Хазіпов здобував освіту інженера-економіста у Вольському вищому військовому училищі тилу.

[caption]
Юрій Хазіпов, 3 курс[/caption]


Політик Юлія Вусенко закінчувала юридичний факультет Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника.

[caption]
Юлія Вусенко (у центрі), 5 курс [/caption]


У популярної волинської співачки Галини Конах декілька вищих освіт. Так у 2004 році отримала диплом бакалавра у ВДУ ім. Лесі Українки, Інститут мистецтв. У 2011 році закінчила музичну академію у Польщі – Studium Dyrugentow Horow Polinijnych, а у 2016 – магістратуру ЛНТУ, факультет бізнесу.

[caption]
Галина Конах (у рожевій блузі), ВДУ ім. Лесі Українки, 4 курс[/caption]

Відома волинська модель, очільниця модельної школи та організаторка Lutsk Fashion Weekend Анна Тріль закінчила ВНУ ім. Лесі Українки за спеціальністю «Українська філологія». Дівчина знала, що їй доведеться багато працювати, адже у моделінгу з 16 років, тому обрала заочну форму навчання.

[caption]
Анна Тріль, 6 курс[/caption]


Ведуча телепрограми про світське життя Луцька та світських раутів Наталка Войтович отримала кваліфікацію політолога у ВДУ ім. Лесі Українки.

[caption]
Наталка Войтович (попереду), 2 курс[/caption]


Керівник міжнародного проекту культурно-професійних обмінів Володимир Павлік заочно вчився у Київському технікумі електрозв'язку. Після року вирішив відкласти навчання та пішов до армії. Згодом отримав освіту в технікумі, а потім ще у двох вишах.

[caption]
Володимир Павлік, Київський технікум електрозв'язку, 1 курс[/caption]

Луцька фотограф Юлія Філіровська здобула журналістську освіту у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Після навчання дівчині припало до душі фотомистецтво. Освоюючи крок за кроком тренінги, школи, майстер-класи, вона змогла підкори й цю професію.

[caption]
Юлія Філіровська (ліворуч), 1 курс[/caption]

Луцький музикант Андрій Тимчук у 2001 році закінчив географічний факультет ВДУ ім. Лесі Українки.

[caption]
Андрій Тимчук, студентські роки[/caption]***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Коментарі

Ех

Как молади ми билі

мда

хто ці всі люди?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter