Які атракціони працюють у луцькому парку

28 Квітня 2016
Текст: Ольга ПАВЛІЮК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Як тільки з’являється весняне сонечко, лучани пригадують, що мають в місті таке місце для відпочинку як парк атракціонів. Принаймні, тим, у кого є діти, уникнути відвідин карусельок хоча б раз в рік – точно не вдасться.

«Таблоїд Волині» вирішив з’ясувати, чим цього року готовий дивувати місцевий парк і що не менш важливо – у скільки обійдеться сімейному бюджету така радість.

Як розповів директор комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку» Віталій Цапюк, «до нового весняного сезону атракціони пройшли щорічну експертизу, вони є безпечними і готові приймати відвідувачів».

Наразі у парку працює 18 атракціонів. Більшість із них – родом іще з радянських часів. Найстаріші луцькі каруселі – гойдалки, 1968 року випуску. Проте, як запевнив Віталій Цапюк, старі радянські гойдалки, які давно зняли з виробництва, можуть при належному догляді прослужити ще довше, ніж нові сучасні.

Останнє оновлення парку атракціонів було у 2012 році. Тоді з’явилося шість нових каруселей . Для дорослих – екстрім-човен «Санта-Марія», ланцюжкова карусель «Юність», екстремальний атракціон «Міксер-тріо» і для дітей – «Паровоз», «Школярик» та «Манеж».

Найбільшою популярністю, розповідає директор парку, користуються атракціони «Вальс», «Орбіта» і «Веселі гірки».

Як розповів директор парку, ціна на каруселі варіюється від 5 до 25 гривень, хоча відповідав на запитання про вартість послуги невпевнено, піддаючи сумніву власні слова. Мовляв, не повинен знати напам’ять такі цифри.

Проте, як доповіли «Таблоїду Волині» юні інформатори, покататися майже на усіх луцьких каруселях зараз коштує 25 гривень. Принаймні на тих, які – «не для дитсадочка».

«Якщо не купувати квиток, то працівник може пропустити і за 20 гривень», – поділилися секретом діти.

Луцький парк атракціонів працює щоденно з 12:00 до 20:00, запевняє керівництво та кличе лучан в гості: за хорошими емоціями, здоровим адреналіном та – ностальгією за дитинством.

[caption]
Колесо огляду[/caption]
[caption]
«Вальс»[/caption]
[caption]
«Міксер-тріо»[/caption]
[caption]
Дитяча залізниця «Малятко»[/caption]
[caption]
«Сонечко»[/caption]
[caption]
Човники для дорослих[/caption]
[caption]
«Сюрприз»[/caption]
[caption]
Старі радянські гойдалки[/caption]
[caption]
«Орбіта»[/caption]
[caption]
«Школярик»[/caption]
[caption]
«Манеж»[/caption]
[caption]
Екстрим-човен «Санта-Марія»[/caption]
[caption]
Ланцюжкова карусель «Юність»[/caption]
[caption]
Дитячий атракціон[/caption]

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter