Як живеться відомим білявкам у Луцьку

10 Листопада 2015
Мабуть, не існує такої людини, яка не чула анекдотів про блондинок. Так вже історично склалось, що їх вважають м'яко кажучи менш обізнаними за рудих або чорнявих дівчат. «Таблоїд Волині» вирішив з'ясувати, наскільки це твердження відповідає дійсності, та поспілкувались з відомими блондинками міста Луцька.

Наталія Шепель, головний редактор газети та сайту «Слово Волині», волонтер, акторка театру «Гармидер»:

«В мене від народження було світле волосся. Принаймні, дитячі фотографії — тому підтвердження. Протягом життя колір змінювався. Був час, коли кілька років ходила в рудих. Тепер повернулася знову до світлого.

До жартів про блондинок ставлюсь нейтрально. Для мене це збірний і швидше узагальнений жіночий образ. Як-от є "чоловічий" — Вовочка. А жіночий — це така «блондинка», яка робить щось незграбне і дає привід для насмішок. За своє життя я бачила різних людей, і аж ніяк не колір волосся був визначальним у тому, хотілося мені з ними по дорозі чи ні.

Вирішальним для жінки у досягненні успіху є все те ж, що й для чоловіка: трішки везіння, трішки доброї карми. Харизма і бажання (потреба) розвиватися. Є бажання — є результат. Немає — будь хоч фіолетовий у крапочку. Не працює».

Валентина Кушнірук, керівник департаменту стратегічного маркетингу, Член Ради Директорів компанії «VolWest Group»:

«Від природи я шатенка. Білявкою стала близько десяти років тому. Безперечно, колір волосся змінює образ жінки, і я шукала «свій»: була брюнеткою, темно-русою, рудою, але світлий колір мені сподобався найбільше. Я відчула себе комфортно і відтоді я – білявка.

До жартів на будь-які теми ставлюся позитивно, якщо вони дотепні. Те, що викликає у нас сміх та піднімає настрій - додає легкості в наше життя.

Одним з анекдотів про білявок, який мені сподобався, поділюся:
«Летять в літаку білявка і адвокат. Адвокат білявці запропонував гру:
- Давайте я вам поставлю питання, якщо ви не знаєте відповіді - даєте мені 5 доларів, потім ви мені задаєте питання, і якщо я не відповім, то я вам дам 500 доларів!
Білявка відвертається до ілюмінатора, але через деякий час погоджується.
Адвокат:
- Чи знаєте ви відстань від Землі до Місяця?
Білявка мовчки віддає йому 5 доларів.
Білявка:
- Що піднімається вгору на трьох ногах, а спускається на чотирьох ?
Задає питання і відвертається до ілюмінатора.
Минула година. Адвокат обдзвонив друзів, перерив Інтернет, відповіді не знаходить. Нічого не вдієш - віддає білявці 500 доларів і запитує:
- Що ж це?
Білявка мовчки віддає йому 5 доларів і відвертається до ілюмінатора...»

Щодо «долі правди» в жартах, не думаю, що колір волосся є мірилом чи параметром оцінки будь-чого. Він є просто кольором волосся…
Який фактор є вирішальним для досягнення жінкою успіху? Це залежить від того, у якій сфері жінка досягає успіху. У модельному бізнесі ключовим фактором є гарна зовнішність.

Я вважаю, що вирішальним фактором для життєвого успіху є ваша особистість. Кожна людина володіє унікальним набором здібностей. Займайтеся улюбленою справою, вкладайте душу у те, що ви робите, постійно навчайтеся – набувайте не просто знань, а досвіду. І вам самим сподобаються ваші досягнення».

Ірина Качан, журналіст газети «Хроніки Любарта»:

«У мене завше було світле волосся. Від природи – русяве. Фарбуюсь я вже років п’ять поспіль. І навряд чи колись ризикну кардинально змінити колір волосся. Хоча, звісно ж, було би цікаво поглянути на себе чорняву чи руду. А от жарти про блондинок – це ж, насправді, стьоб — не так з тупеньких світловолосих дівуль, як загалом з недалеких панянок, який би колір волосся вони не мали. А коли смішно – треба сміятись! І хай пробачать мене феміністки, але врода таки працює на її власницю. Це очевидно, це закономірно, і це чесно! Інша річ – як цим користуватись, і чи користуватись взагалі. Та якою б вродливою не була жінка, гарна зовнішність — не найбільший козир. Успішними стають люди наполегливі, сильні, вольові. Не інакше. Дурниця говорити: «Якщо красива — значить дурна», або ж — «Хоча дурна, зате красива». Ми всі різні, і цей світ тим і цікавий».

Ірина Жичук, директор та співвласник Студії Реклами «Partyzan»

«Я — блондинка, фарбована в блондинку. Стала нею, певно, тоді, коли татові гени стали домінантними над маминими. Люблю поржати над всіма жартами про блондинок, не зважаючи на стать, колір шкіри чи соціальний статус. Аби жарти були хорошими.

Гадаю, що для досягнення жінкою успіху однаково важливими є і розум, і гарна зовнішність. У мене обидва цих фактори кульгають, тому підтримують один одного як два інваліди».

Наталія Пахайчук, журналіст:

«Я – натуральна блондинка від народження.

Над жартами про білявок сміюся з усіма. Такі кумедні історії в житті – не рідкість з чоловіками.

Вважаю, що успішність жінки залежить насамперед від мети та мотивації.»

Алла Новак (Джамалка), учасниця гурту «ФлайzZza»

«Мій натуральний колір волосся — русий. Колись фарбувала пасма у блонд. Повністю перефарбовуватися не вважаю за потрібне.

Не думаю, що блондинка від шатенки відрізняється чимось окрім кольору волосся. Невже жителі Молдови тупі, бо про них багато анекдотів є? Хіба що блондинка може частіше вдавати з себе дурочку для отримання бажаного, бо дехто ведеться і вибачає блондинці те, чого не вибачає іншим.

Для досягнення жінкою успіху важливим є і розум і гарна зовнішність. Але проблема в тому, що зовнішність можна покращити чи змінити, а от з розумом вже нічого не зробиш. Тому треба користуватись усіма можливими засобами».

Вікторія Жуковська, ведуча радіо «Сім'я і Дім» та оупен-ейр фестивалів

«Мій рідний колір – світло-попелястий. Я ж не білявка, я борюся :-)

Колись, пам’ятаю, була кумедна ситуація на касі в супермаркеті: коли дістала картку для розрахунку та геть забула пін-код… 30-секундна пауза, після якої вирвалось: «Даруйте, я ж білявка!»

«Ой, у вас хоч відмазка є», – відповіла чорнява, як ніч, дівчина-касир.
Полюбляю жарти про блондинок. Мій улюблений:
«– Через 800 метрів поверніть праворуч... Через 500 метрів поверніть ліворуч... Схудніть на 10 кілограмів.
– Вадим, я не тупа, і твій голос від навігатора відрізняю».
Що більш сприяє досягненню успіху жінки – розум чи краса? Комусь потрібна красива лялька, іншим – розумна співрозмовниця.
Якщо ти знайдеш 2 в 1 – ти, певно, щасливчик!».
1

Читати ще

Коментарі

ха-ха

Алла Новак (Джамалка),

456

Як завжди дууууже відомі

вася

якісь вони страшненькі...

Брюнетка

Знаю Віку Жуковську, її син

cc

Флайззззззззззззза скрізь ні

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter