Діти – квіти життя, але деколи їхньої появи на світ доводиться чекати нестерпно довго. Про те, за допомогою чого можна підсилити ймовірність бажаної вагітності, «
Таблоїду Волині» розповіла волинська травиця, цілителька та фітотерапевт
Валентина Стаховська.
Жінка порадила що їсти, які трави вживати, скільки амулетів зробити та як доглядати за кімнатними рослинами, аби нарешті стати мамою.
Їжа
У багатьох країнах світу для того, щоб завагітніти, жінки за півроку до зачаття починають активно додавати в свій раціон
гречку, яку через високий вміст заліза вважають найкориснішою серед каш. Для досягнення бажаного результату необхідно варити гречку на воді, без додавання молока чи масла, оскільки кальцій, що міститься в молочних продуктах, перешкоджає засвоєнню заліза.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/grechnevo-ovoschnaya.jpg[/img]
Варто звернути увагу на такі продукти, як
буряк, шпинат і
сочевиця. Вони містять багато корисних речовин, тому чудово впливають на овуляцію і підвищують ймовірність завагітніти.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/avokado.jpg[/img]
Для того щоб, підтримувати свій гормональний фон у нормальному стані, до раціону треба додати
авокадо, мигдаль, жирну рибу та
оливки. У них міститься велика кількість мононасичених масел, які позитивно впливають на жіночу здатність до зачаття.
Трави
Сильним засобом від безпліддя є відвар
подорожника. Для цього в 1 склянці окропу запарюють чайну ложку насіння подорожника і варять у водяній бані 5-10 хвилин. Потім ставлять у темне місце і настоюють годину. Приймати засіб рекомендовано 3 рази на день по 2 столових ложки перед їжею.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/otvar_podorozhnyka.jpg[/img]
Цілющими властивостями, що допоможуть при безплідді, наділене й насіння
кропиви. Рецепт не лише корисний, а й смачний: 6 ложок насилля залити пляшкою якісного портвейні, проварити на повільному вогні годину, процідити. Приймати по 3 ложки перед сном протягом півроку. Зберігають напій у холодильнику.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/kropyva.jpg[/img]
Шавлію здавна називали «жіночою» травою. Ще давні греки вважали її одним з найкращих засобів проти жіночого безпліддя. Втім, для отримання максимально хорошого ефекту варто суворо дотримуватися способу приготування та дозування. Для заварки досить чайної ложки на склянку води, а приймати треба по столовій ложці 2-3 рази на день протягом 11 днів після припинення менструації. Схему повторюють протягом 3 місяці, якщо ж вагітність не наступає, потрібно зробити перерву на 2 місяці, а потім продовжити знову.
Кімнатні рослини
Звучить дивно, але щоб завагітніти, треба розводити кімнатні квіти. Це така собі психологічна підготовка та налаштування на майбутню вагітність, адже догляд за рослиною імітує догляд за маленькою дитинкою.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/kimnatni_roslyny.jpg[/img]
Кажуть, що піклування про рослину допоможе зняти втому та дратівливість, які часто стають перешкодою омріяній вагітності, а ще поліпшити сон та зміцнити відчуття відповідальності.
Талісмани
Для тих, хто справді вірить у магію, прискорити процес вагітності допоможе індивідуально підібраний амулет. Наприклад, можна поставити у спальні дерев’яну фігурки богині Венери чи Афродіти, котрі відповідають за красу, кохання і рід. Важливо, щоб статуетки були саме з дерева плодових порід, що теж підсилить ефект.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/afrodita.jpg[/img]
Менш містичним, але теж дієвим талісманом буде будь-яка книга, яку часто читали в домі багатодітної сім’ї.
Бабусині секрети
За повір’ям, жінка, яка дуже хоче мати дитину, повинна допити будь-який напій за вагітною жінкою з її ж чашки. Пояснити це складно, але часто-густо ефект є.
[img data=def]03_07_2017_1665010559/pye_z_chashky.jpg[/img]
Крім цього, в давнину розповідали, що бажану вагітність можна закликати, якщо у повний місяць взяти постіль, на якій вже була зачата чиясь дитина, розстелити на свіжоскошеному сіні і спати там з чоловіком 12 годин.
Втім, пані Валентина застерігає: якщо кілька випробуваних народних методів не допомагають завагітніти протягом року, то варто звернутися до лікаря за фаховою допомогою.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].