​Як обрати свій талісман: поради волинянам від карпатського мага

18 Листопада 2017
Життя, спілкування, соціальний стан, можливості можуть залежати від будь-якого предмета, якщо людина вірить у їх силу. Для вирішення та попередження проблем, фахівці з магії пропонують заряджені талісмани або амулети, які будуть допомагати нам у всіх починаннях.
Карпатський маг Роман розповідає, що ці предмети виготовляються з каменю, дерева, шкіри, металу. На них зображуються творчі форми астралу і Пантаклі, які сприяють захисту свого власника від тих чи інших бід і допомагають у виконанні певних побажань. Крім того, вони підсилюють особисті навички та здібності людини, організовують внутрішню гармонію між навколишнім світом і вами, а також допомагають протистояти перешкодам і проблемам.
«Так, наприклад, якщо ви носите талісман для того, щоб стати багатшими, він допоможе стати Вам більш заповзятливим, щасливим, уникнути не потрібних ризиків і витрат, а відповідно – буде створювати сприятливі умови для отримання додаткового прибутку».
У магії ці предмети можуть бути природними, а можуть бути зробленими руками людини – мага. Природні – це каміння, метали, золото, срібло, дорогоцінні камені або морські черепашки, корінь мандрагори чи свята вода і реліквії тощо. Природним захистом може стати навіть просто будь-яка дуже дорога людині річ.
«Талісмани прийнято носити на шиї. При їх виготовленні враховується камінь, з якого талісмани виготовляються. Щоб уникнути небезпеки, використовується чорний агат з білими прожилками. Алмаз усуває ворогів. Талісман або амулет з аметиста пурпурного кольору вбереже людину від пияцтва. Чорний біратед допоможе дізнатися чужі думки. Геліотроп принесе власнику здоров’я і славу. Мандрівникам слід мати талісман або амулет з гіацинта. Для збагачення можна використовувати для талісмана смарагд або бірюзу», - розповідає Роман.

Також зазначає, що варто побоюватися купувати талісмани уже готовими, тому що не відомо для яких цілей вони виготовлені. Краще замовити їх магу особисто, пояснивши при цьому, що хочете отримати.«Також не можна приймати в подарунок речі від малознайомих осіб або людей, які Вам не приємні. Відмінним талісманом будуть коштовності, що передаються у спадок. Звичайно, якщо з ними не пов’язані ні які трагічні події», – пояснює маг.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter