Вулична мода Луцька: унікальність, комфорт та секонд-хенд

24 Листопада 2017
Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКАКоко Шанель якось сказала, що елегантність полягає в тому, щоб одягатися як усі, але у неповторній манері.

Який же одяг обирають луцькі модники та модниці? На що звертають увагу, коли йдеться про вигляд інших? Чи слідкують за актуальними тенденціями? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості?.. Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?


Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися у пересічних лучан, які все ж виділяються із натовпу, у ЦУМі міста.

До вашої уваги «Вулична мода Луцька»:

Сестрички Саша та ІраС: За модою не слідкую, лише виділяю для себе якісь модні тенденції, дивлячись на перехожих. По-перше, вся мода повертається. По-друге, мені не подобається мейнстрим. Це не настільки цікаво.

Зараз повертається у моду ретро. І мені це дуже подобається. Іноді заходжу на секонд-хенд, там вибираю собі одяг. Я зовсім не противник цього, тому що там можна знайти якісь хороші та якісні речі за доступною ціною.

І: Я дослухаюся до сестри. А ще в Інстаграмі дивлюся.

С: У нас є ще одна сестра. От її вона дуже слухає. Вона ще та модниця.

І: Буває таке, що я хочу певну річ і все, нічого іншого.

С: Використовую усі торгові точки. Мені подобається Bershka, Cropp, Medicine. Такий вуличний стиль. Інколи мені хочеться ходити у чомусь класичному, наприклад сорочках. Деколи хочеться виглядати тендітною, гарною, ніжною. Я можу одягнути якесь плаття. Під настрій.

Коли я виїжджаю кудись, то завжди намагаюся собі щось купити. Я знаю, що тут такого не буде.

Для мене важливим є гарний колір, хороша якість і мінімалізм.

І: Красиві малюнки.

С: Взуття з секонд-хенду вартувало до 200 гривень. Дублянку теж там брала. Штани взяла у нашої сестри. Шарф з луцького стоку. Рюкзак – подарунок.

І: Взуття і курточка з луцького торгового центру. Не знаю скільки коштують. Мама купувала.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: І: Мені подобаються більш яскраві речі.
С: Найбільше я звертаю увагу на кольори, а також, чи підходить по стилю. А ще важливо, щоб людина почувала себе в одязі комфортно.


Бородатий ТарасЯ не слідкую за модою. Купую те, що мені подобається. Якщо буваю закордоном, то там теж купую.
У мене є свої вподобання. Наприклад, я люблю темні речі: сірі, зелені, тому яскраві обминаю.

Стараюся купувати якісні речі, а де – це не так важливо. Зазвичай, одяг купую у Луцьку.

Першочергово звертаю увагу на колір.

Я тільки з роботи, тому сьогодні одягнутий саме так. Ці Nike (про взуття) придбав у Польщі. Орієнтовно за 2000 гривень. Штани – секонд-хенд. Разом з роботою, підшивав їх, обійшлися у 150 гривень. Куртка теж з Польщі. Зі знижкою – 800 гривень.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Ні. Спершу дивлюся на обличчя людини. Хіба речі будуть дуже яскравим, то це привертає увагу. Але такий одяг мені не подобається.Студент ІванБуває дивлюся в інтернеті, що зараз модно. Хоча, коли ходиш по магазинам, то там теж дивишся на речі. Якщо сподобалося, то купуєш. Я люблю темні відтінки.

Зазвичай, купую одяг на секонд-хенді чи на знижках в магазині. Я студент, тому приглядаюся, де помірна ціна.

Кросівки та штани з ринку – 700 та 500 гривень. Кофта – 450 гривень. Куртку купував у луцькому ТЦ за 1500 гривень. Рюкзак – ТЦ – 500 гривень. Кепчик – 300 гривень – інтернет-магазин.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Багато хто звертає увагу на одяг. Я стараюся більше концентруватися на самій людині. Однак, якщо це звичайний перехожий, то звертаю увагу на взуття.


Яскравий Костя
Не сказав би, що стежу за модними новинками. Натхнення черпаю з музичних кліпів. Там дуже багато класних луків, які спонукають шукати щось цікаве та своє.

Цінною у речах для мене є унікальність. Також важливо, аби одяг тобі подобався. Я купую речі на секонд-хендах, адже там можна знати те, чого немає у інших торгових точках.

Кеди – 70 гривень. Верхній одяг – 150 гривень. Для порівняння – куртка, яку я кував у ТЦ за 1500 гривень, не така тепла, як ця. Рюкзак на ринку брав за 500 гривень. Штани – подарунок.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Так, я вважаю, що одяг – це дзеркало душі, адже людина сама його собі обирає і він багато що говорить про неї.


Приємна НаталяТак, я слідкую за стилем та модою. Переглядаю пабліки в інтернеті. Частенько купую речі у луцькому ТЦ. Для мене є важливим фасон одягу, його пошиття та дизайн.

Взуття – 2000 гривень, джинси – 2500 гривень, рюкзак – 4000 гривень. Усе з ТЦ Луцька. Куртка з ринку – 1500 гривень. Шарф продавали разом зі шапкою за 340 гривень.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Так, я звертаю увагу. По-перше, він повинен бути чистим. А зараз я дивлюся на верхній одяг.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter