Вулична мода Луцька: сучасна класика, відгомін професії та перше враження

16 Листопада 2017
Текст: Наталка Мазепа
Фото: Юлія Філіровська

Як говорить народна мудрість, по одежі стрічають, а по уму випроводжають. На що ж звертають увагу луцькі модники та модниці, коли йдеться про одяг інших? Чи слідкують за актуальними тенденціями? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості?.. Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?


Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися у пересічних лучан, які все ж виділяються із натовпу, у ЦУМі міста.

До вашої уваги учасники рубрики «Вулична мода Луцька»:


Упевнена Даша
Здебільшого слідкую за модними тенденціями у Інстаграмі. Читаю відомих фешн-блогерів. Вони усі з Росії. Бачте, в Україні мода трішки відстає...

Зазвичай, я купую одяг у торгових центрах Луцька та Львова, наприклад «Zara» «Oodji». Також замовляю через інтернет. Аби я придбала певну річ, вона повинна бути з родзинкою, такою, якої немає ні в кого. Якась цікава, зручна і за кольором гарна.

Взуття та джинси «House» з луцького ТЦ – 1000 та 1200 гривень. Курточка з іншого місцевого торгового центру – 900 гривень. Сумку замовляла в інтернет-магазині. Заплатила 300 гривень.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Напевно, звертаю увагу на смак – як все поєднано загалом. Чи підходить одне до іншого, чи личить самій людині.
Чуттєва ОльгаТрішки слідкую за модою, хоча за новими тенденціями не встигаю. У мене й нема такого бажання. Маю власний стиль і завжди його підтримую. Такий «міні-сучасна-класика».

Дуже люблю синій колір. Завжди, коли бачу річ синього кольору, не можу пройти повз.

Якщо одяг сподобався, то мені не важливо, чи продається він у «секонді», чи у популярному магазині. Я студентка, на брендові речі не вистачає грошей, тому користуюсь нашими магазинами.

Ринок стараюся оминати стороною. Колись там теж купувала, але бачу, що за якістю та ціною він поступається магазинам. Хоча інколи заглядаю. Можливо, пощастить і трапиться якась цікавинка.

Одяг має бути зручним. Універсальні базові речі, які можна поєднувати кожного дня з чимось іншим.

Сьогодні на мені взуття з луцького магазину, яке коштує 2500 гривень. Джинси – подарунок подруги. Пальто, до речі, – це дуже велика знахідка на нашому Старому ринку… Я одразу ж просто закохалася у нього. Вартувало 1500 гривень. Сумка «House». За акційною ціною обійшлася мені у 400 гривень. Шарф – подарунок мами.

Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Як то кажуть, зустрічають за зовнішнім виглядом… Хочу купити собі зимове пальто, тому звертаю увагу на верхній одяг перехожих. Також дивлюся на колір речей.


Скромна ТаняЯкщо чесно, то майже не слідкую. Однак, дивлюся на луки в інтернеті, зокрема в Інстаграмі.

Здебільшого купую одяг на ринках та у ТЦ. Дуже рідко використовую для таких покупок інтернет. Не дуже довіряю.

Приділяю увагу, коли купую речі, кольору, – якщо він не личить, то не купуватиму.

Взуття «SinSay» з місцевого торгового центру – 900 гривень. Куртка – 1200, штани – 700, шарф – 320, сумка – 200 гривень. Усе з ринку.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Звертаю увагу, як підібрані кольори. Мені дуже подобаються ніжні тони.
Шатенка ОляДивлюся на одяг в інтернеті, а також в магазинах, що зараз модно.

Ходжу на шопінг на ринки та у магазини.

Коли купую речі, то спершу звертаю увагу на колір та загальний вигляд.
Ботфорти, штани і куртка з ринку – 950, 500 і 700 гривень. Шарф мені подарували. Сумку придбала також на ринку. Вартувала 560 гривень.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Звертаю увагу, як люди поєднують одяг, чи личить, чи гарно підібрані кольори.
Імпозантна ІннаСлідкую за модою. Натхнення черпаю у журналах, зокрема у «Avon», оскільки я працюю у цій компанії. Також в інтернеті підписана на різні сайти, де розповідають, як одягатися жінкам мого віку і таке інше.

Речі купую усюди. Усе, що мені сподобалося. Вони можуть бути і дешевими, і дорогими. Головне, аби пасували і подобалися. Були у моїй гамі кольорів.

Дивлячись на певну річ, я маю чітко уявляти, який аксесуар до неї підійде та з чим її можна скомпонувати.

Чобітки та капелюшок придбала у «Єврошопі» – 1200 та 250 гривень. Через інтернет замовляла пальто «Zemal». Зі знижкою я заплатила 350 гривень. Сумка і шарф «Avon» – 500 і 250 гривень. Аксесуари замовляю в інтернеті – це «SUPIN», а також від Кондратюк.
Бліц: Чи звертаєте увагу на одяг людини при першій зустрічі? На що саме?
Відповідь: Найперше, на це звертаю увагу. А конкретніше – на взуття та аксесуари. Наприклад, дивлячись на черевички, можна дізнатися про те, чи є у людини смак, а також побачити відгомін професії.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter