Вулична мода Луцька: Пінтерест, Київ та улюблені бренди

26 Жовтня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Наталка Мазепа


Французький письменник Оноре де Бальзак якось сказав, що дурень той, хто в моді бачить тільки моду.

Що ж важливо луцьким модникам та модницям? Чи слідкують за актуальними тенденціями? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, спостерігаючи за пересічними лучанами, які все ж виділяються із натовпу.

До вашої уваги учасники рубрики «Вулична мода Луцька»:

Киянка Людмила
Намагаюся придивлятися до модних тенденцій. Однак, спеціально не відслідковую.

Головне, щоб мені було зручно і личило. Важливо, аби одяг був практичним.

Стараюся не прив’язуватися то якоїсь торгової точки. Купую всюди. Я у Києві живу – приїхала сюди по роботі – то там і купую.

Туфлі і штани придбала у магазині, але вже не пам’ятаю ціну. Куртку і блузку брала на ринку – 5800 та 600 гривень. Сумка з магазину. Недалеко від центру міста був розпродаж. Там і придбала. 1300 гривень.
Бліц: Улюблений бренд (дизайнер) одягу та взуття.
Відповідь: Навіть не знаю. Немає, напевно, якихось улюблених.Спортсмен РоманЗа модою слідкую. Однак, придивляюся до того, що мені найбільше імпонує. Можу щось почитати у інтернет-виданнях, подивитися на Пінтересті. Часто буваю закордоном, зокрема у Німеччині жив рік, їздив багато по Європі.

Одяг повинен бути, насамперед, зручним. Також я люблю якісні та натуральні тканини.

Речі стараюся купувати у Європі. Дуже рідко – у луцьких ТЦ.

Взуття – Adidas Stan Smith, це був подарунок, а коштують вони 2200 гривень. Штани PULL&BEAR купував у Львові за 800 гривень. Сорочка з Польщі – також 800 гривень. Годинник – це Garmin. Ну, я спортом займаюся. Коштують десь 550 доларів (прибл.14 740 гривень).
Бліц: Улюблений бренд (дизайнер) одягу та взуття
Відповідь: Одяг – PULL&BEAR, взуття – класика Adidas, Asics.Бородатий СашаНе дуже дивлюся за модою. Одягаюся, як мені подобається. Щоб я придбав якусь річ, вона має запасти у душу. Якщо ти повертаєшся без неї і жалієш, то краще повернутися і таки взяти її.

Здебільшого одяг купую на секонд-хендах. Іноді – у ТЦ.

Взуття та шкарпетки придбав через інтернет – 700 та 150 гривень за 3 пари. Штани із львівського ТЦ. Приблизно 400 гривень. Кофта з луцького магазину – 300 гривень. Рюкзак зі Старого ринку – 500 гривень.
Бліц: Улюблений бренд (дизайнер) одягу та взуття
Відповідь: Одяг – такого немає, взуття – Vans.


Мила МашаГеть не слідкую. Одягаюся так, як мені подобається. Щось сподобається – купую. Дивлюся на одяг в інтернеті.

Як на мене, речі мають відповідати вуличному стилю. Наприклад, я не ходжу у офісних костюмах та на підборах.

Здебільшого купую на секондах та Старому ринку. Рідко – у торгових центрах.

Взуття взяла у інтернеті за 350 гривень, джинси – Старий ринок – 350 гривень, кофта з ТЦ – 200 гривень, рюкзак – там же, ціну не пам’ятаю. Сережки теж купую через інтернет.
Бліц: Улюблений бренд (дизайнер) одягу та взуття
Відповідь: Одяг – немає, взуття – Converse, Vans.


Комунікабельний ОлександрНе слідкую за модою, бо це специфічна галузь. Потрібно розумітись у тому. Та знати, де слідкувати. Я просто одягаюся на свій смак. Також у мене є один друг-порадник. Дружина брата. Вона має хороший смак, тому і дослухаюся до неї.

Не маю якихось особливих місць, де я купував би одяг. Де доводиться, там і купую. Фактично це усе випадково, це все без продуманої схеми.
Зазвичай, магазини. На секонд не ходжу. До ринків у мене теж якась відраза.

Раціональних критеріїв при виборі одягу не можу назвати. Я дослухаюся до свого відчуття. Це дуже суб’єктивно.

Кеди, до речі, не рекомендую. Я їх навіть місяць не проносив – підошва тріснула. Купив у House. Приблизно 400 гривень. Мені принт сподобався.
Штати – до 300 гривень з луцького магазинчика. Піджаку уже років 5, але він отакий-от класний. Футболка з Reserved, купував років 2 тому за 100 гривень. Рюкзак UrbanPlanet. 380 гривень.
Бліц: Улюблений бренд (дизайнер) одягу та взуття
Відповідь: Одяг – Reserved, взуття – Lux-Elite


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter