«Вона стояла з мотузкою і кликала нас», – нові очевидці теремнівського привида

16 Жовтня 2016
Цвинтар в районі Теремно, що на околиці Луцька, відомий своїми старими поховання і… привидом. Уже чимало людей розповідали про постать самотньої жінки, що «мешкає» серед могил. Сам наглядач цвинтаря розповідав «Таблоїду Волині» про свою «зустріч» з містичною постаттю.
Нові історії розповіли нашому виданню жителі селища неподалік міста.

Молоді люди йшли по трасі від «Епіцентру». Дві дівчини пішли вперед, а два юнаки – трохи позаду. Як розповів Дмитро, один зі свідків, вони повертались додому з торгового центру. Надворі вечоріло. Хлопці побачили, що дівчата раптово зупинились, дивлячись в сторону цвинтаря, що над дорогою.

«Ми наздогнали наших подруг і побачили, що вони просто в істериці. Оксана плакала, а Ірина просто вигукувала: «Ви що, не бачите?! Тож дивіться, дивіться!..». Ми подивилися в сторону, куди показували дівчата, але нічого не побачили. Якось більш-менш заспокоїли подруг, зайшли додому. Оксані навіть хотіли викликати швидку, бо вона була така налякана, просто билася в істериці. Вже потім вони розповіли, що побачили серед могил дуже високу жінку в білому. В руках у неї була мотузка і вона махала дівчатам, типу кликала до себе», – розповів Дмитро.

Один з мешканців будинку неподалік цвинтаря теж підтвердив, що бачив постать жінки, яка ходила вночі серед могил і «чи то вила, чи то плакала, моторошно дуже».

Неподалік цвинтаря, де й досі хоронять померлих є ще й дуже старе поховання. Деякі пам’ятники, що збереглися, датовані кінцем 1800-х років.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Ага

Страшилка для лохів?

Анна

Може бути

Страшно

Ну,незнаю, а я боюсь тепер

Natali

А я вірю, що це чиясь душа

Nestor

Розповім про свою історію,

Саша

Ми теж шось подібне там

Галина

якшо з мотузкою, може,

Петро

За історичними даними сучасні

Ага

всі ті відспівування до

Так

Якщо є якісь вищі сили, то

А

Пийте якісне і в міру, а ще

Вася

Закушувати треба!

Коментатор

Раніше люди були нижчі за нас

Алкоголік

Або не змішувати. :)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter