Волинські студенти організовують ярмарок

24 Травня 2016
Студенти Інституту філології та журналістики організовують благодійну книжкову акцію, з допомогою якої збиратимуть кошти для лікування третьокурсниці Ольги Шиманської.

Благодійний ярмарок проходитиме протягом 25 та 26 травня з 10 до 15 год в холі навчально-бібліотечного корпусу за адресою: вулиця Винниченка, 30а.

Вхід вільний.Дівчина має страшний діагноз: хронічна ниркова недостатність III-IV ступеня, вроджена вада сечовидільної системи, дисплазія нирок. У дев’ять років їй видалили одну нирку і відтоді стан здоров’я погіршується.

Єдина ліва нирка потребує постійного лікування, є загроза операції з пересадки нирки. На лікуванні Олі батьки щомісяця витрачають понад 10 тисяч гривень.

Попри проблеми зі здоров’ям, дівчина вже третій рік вивчає українську філологію, хоча лікарі відмовляли від вступу в університет: додаткові навантаження на організм. Оля чудово справляється з навчанням, бере активну участь в житті університету, яскраво себе проявила в студентських театральних постановках. Одногрупники та друзі ніколи не чули нарікань на здоров’я, слів «я не можу». Оля – це дівчина-янгол, вона світиться зсередини. Надзвичайно добра, миролюбна, відповідальна та талановита. Навчання надихає волинянку боротися з усіма негараздами та додає життєвих сил.«Ми – студактив ІФЖ – хочемо допомогти Олі і докладемо максимум зусиль, аби зібрати якомога більше коштів. Є вже команда студентів, з якими напрацьовуємо план дій, благодійні акції, звертаємося в студраду і профком, будемо писати листи на ім’я ректора тощо», – розповіла один із організаторів акції, аспірантка-волонтерка Ірина Полєтуха.

Також студентів, що отримали стипендію, закликають перерахувати гроші на лікуванні дівчини.

Допомогти Ользі можуть усі небайдужі, переказавши гроші на картку: 5168 7572 7325 1498 – Шиманська Ольга Сергіївна.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter