Волинська волейболістка стала «Міс український волейбол-2016»

08 Лютого 2017
Стали відомі результати першого українського конкурсу волейбольної краси.

Про це повідомляють на сайті Федерації волейболу України.

За титул найчарівнішої боротьба на фінальній стадії була дуже запеклою і неймовірно гострою. Три красуні Тетяна Яцків («Волинь»), Юлія Козачковська («Білозгар») і Аліна Степанчук («Хімік») протягом фінального голосування поперемінно виходили вперед, але після підрахунку голосів на момент завершення прийому лайків і сердечок, перемога дісталася лідеру атак луцького клубу – Тетяні Яцків.

У підсумку відміток вона назбирала навіть менше, ніж Юлія Козачковська – 934 проти 1142, але за рахунок величезної кількості дорогоцінних сердечок – 694, саме Тетяна Яцків набрала найбільшу кількість балів – 1628! Просто феноменальний результат!

Юлія Козачковська, яка, до слова, колись також грала у волинській команді, помітивши надто величезну увагу з боку «фейкових акаунтів» відреагувала миттєво – попросила своїх поціновувачів цього не робити, а її зняти з конкурсу. Браво, Юля – «Міс Чесність» однозначно твоя!

"Щира подяка усім уболівальникам, друзям, рідним, що підтримували конкурсанток, боротьба ішла у деяких випадках регіон на регіон, а у кінцевому випадку переміг сам волейбол. Усі разом ми привернули увагу до гри мільйонів. У даному випадку не виявилося переможців і переможених – переміг український волейбол! Дівчата, ви найчарівніші, наймиліші, ви найкращі! Нагородження переможниці конкурсу волейбольної краси відбудеться найближчим часом", - зазначають організатори конкурсу.

Нагадаємо, родом Тетяна Яцків із Івано-Франківська, там вона і почала займатися волейболом, але гучне ім'я заробляє нині у Луцьку під керівництвом Богуслава Галицького. Дещо раніше дівчина була героїнею рубрики "Красуня дня".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ​КРАСУНЯ ДНЯ: ВОЛЕЙБОЛІСТКА ТЕТЯНА0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter