Волинська відьма розповіла, як правильно загадувати бажання

17 Грудня 2015
Лучанка Оленка Кузьмич – сучасна відьма, вікканська жриця, або ж та, хто відає, щось знає. Дівчина запевняє, що магія відьомства – це мистецтво мудрих. У своєму блозі на ТСН дівчина розповіла про те, як загадувати бажання, щоб вони збувалися.

«Головне, що ви маєте пам'ятати – найщиріші бажання нашого серця обов'язково здійснюються. Незабаром куранти почнуть відлік Нового 2016 року. В цю таємничу й казкову новорічну ніч так легко повірити у диво, у те, що усі бажання здійсняться.

У книгах англійської письменниці Джоан К. Роулінґ про юного чарівника Гаррі Поттера для того, щоб застосувати телепортацію, слід було пам'ятати про три магічні М: місце, мужність та мудрість.

Аби ваші бажання отримали здатність збуватися, я також вирішила скласти магічний список порад. "Якщо ти чогось захочеш, то увесь Всесвіт буде допомагати тобі" – ці на перший погляд "попсові" рядки із популярної книги "Алхімік" Пауло Коельйо насправді досить правильно описують "стосунки" наших бажань із Всесвітом. Нас на планеті – понад сім мільярдів, і Всесвіту, енергії, Богам (необхідне підкреслити) просто ніколи слухати потаємні бажання усіх. Мабуть, це виглядає так: "А що там у Іванова? Іванов хоче нову машину. А Іванов пішов на роботу чи хоча б придбав лотерейний квиток? Ні? Наступний! Що там у Сидорова?". Із точки зору магії можна виокремити кілька порад, які допоможуть вашим бажанням перетворюватися на реальність.

1. Візуалізуйте. Ви хоче отримати роботу вашої мрії? Чудово! Тоді почніть уявляти не просто роботу, а усе: ваш кабінет, колег, характер вашого шефа, ноутбук, за яким ви працюєте, краєвид за вікном. Простіше кажучи, додайте у вашу мрію деталей: чим більше деталей, тим краще. Уявляйте, ніби ви збираєтесь вранці на цю роботу, що у вас гарний настрій і чудова зарплатня – і успіх не забариться.2. Не бійтесь. Чудово, думаєте ви, ото сяду і буду уявляти. Але ж раптом робота моєї мрії ніколи не стане реальністю: і все, пшик, "офіс" вашої омріяної роботи, який ви ретельно вибудовувати у вашій голові протягом кількох тижнів, лусне, наче мильна бульбашка. А за ним – пекуче розчарування. Але не варто цього боятися: Всесвіт не любить нерішучих боягузів, Всесвіт обирає лише переможців. Ні в якому разі не варто сумніватися у собі, власних силах та мріях, бо коли Всесвіт прихилить своє "вухо" до вас, а ви у цей момент будете вагатися, то він переключить увагу на якогось Сидорова, про якого йшлося вище. Вірте в себе і в здійснення свого бажання.

3. Правильно обирайте час. Є моменти, коли завіса поміж потойбіччям та нашим світом розкривається, і Всесвіт більше нас "чує". До таких днів і ночей належать періоди повного і молодого місяця, зимового і літнього сонцестояння, весняного і осіннього рівнодення, день народження, різноманітні свята тощо.

4. Бажайте щиро. Бажання має йти від самого вашого єства, від усього серця. Насправді якісь наші мрії не збуваються тому, що ми того не хочемо. Бо можливо, не треба, наприклад, щоб Вася закохався, а розібратися у собі і походити до психолога.

5. Уникайте частки "не". Це правило, про яке пишуть в усіх модних жіночих журналах - Всесвіт не чує наших "не". "Я не хочу захворіти" думаєте ви, і опа - ви вже в ліжку із температурою і кашлем. Невже так важко було побажати собі бути здоровим? Тож загадуйте бажання лише з позначкою плюс.6. Думайте про теперішнє. Не формулюйте бажання у майбутньому часі: я матиму машину, я зароблятиму мільйон гривень, я буду зустрічатися із Олегом із відділу маркетингу. Думайте про ваші мрії так, наче вони уже здійснилися і стали частинкою вашої реальності.

7. Конкретика - наше все. Уникайте розмитих, нечітких формулювань ваших бажань. Тільки конкретика і чіткість. У вашій голові має з'явитися щось на кшталт плану-графіку виконання ваших бажань.

8. Концентрація. Коли ви детально уявляєте бажане, думайте тільки про нього, а не про те, скільки часу залишилося до дзвінка будильника, якщо ви мрієте вночі, чи скільки часу залишилося до кінця робочого часу, якщо ви мрієте вдень. Не домішуйте до ваших бажань щоденні турботи, проблеми, страхи.

9. Сакральна жертва. Пообіцяйте Всесвіту щось в обмін на здійснення вашого бажання. Принесіть йому якусь "жертву". Щоправда, не обіцяйте небесам чогось, чого ви не зможете виконати. "Жертва" може бути дуже маленькою, але обов'язково доброю: можна пообіцяти, що заберете додому бездомне кошеня, здасте донорську кров, допоможете сиротам чи віддасте якісь кошти на благодійність. І якщо ваше бажання таки здійснилося, ні в якому разі не забувайте про свою обіцянку, адже тоді Всесвіт візьме жертву значно більшу і сам визначить "ціну" вашого бажання.10. Дякуйте. Обов'язково дякуйте вищим силам за те, що ви дихаєте і насолоджуєтеся життям, що ви може змінити цей світ на краще і творите добро. Дякуйте їм за те, що ваші бажання, хоча й не всі, але мають властивість збуватися. Бажаючи щось, не примішуйте до своїх бажань інших людей. Як би егоїстично це не звучало, але спочатку варто думати тільки за себе. Для загадування бажання краще на деякий час усамітнитися і помріяти. Після ретельного обмірковування і загадування бажання про нього варто просто забути. До того можна допомогти своєму бажанню дістатися неба – можна записати його на клаптику паперу і спалити на свічці (подбайте про пожежну безпеку), або викинути написане у річку чи потічок. І наостанок: дійте, а не лише мрійте. Всі, мабуть, пам'ятають анекдот із "бородою" про чоловіка, який мріяв виграти у лотерею, проте за все своє життя жодного разу не придбав лотерейного квитка. Тож підніміть нарешті "п'яту точку" із дивану – як то кажуть, під лежачий камінь і вода не тече.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter