Волинська селянка стала панянкою у відомому реаліті-шоу

25 Жовтня 2016
Жителька невеликого села Обениж Турійського району стала героїнею реаліті-шоу «Панянка-Селянка», яке транслюється на телеканалі «ТЕТ».

Ірина Риль проживає разом із мамою та бабусею, працює в пекарні та щодня повинна виконувати чимало роботи по господарству. Вона доглядає курей та свиней і мріє про краще життя.

На три дні дівчина помінялася місцями зі столичною фотомоделлю та актрисою Ладою Брік, яка живе у розкішній квартирі в центрі Києва та любить фотографуватися в стилі «ню».За час проекту селянка з Волині познайомилася з найвідомішим фотохудожником країни Олександром Ктиторчуком і навіть знялася з ним у пікантній фотосесії. Ірина побувала у розкішному ресторані, спробувала справжній тайський масаж, побувала на виступі грузинських народних танцюристів у Палаці «Україна» та за допомогою майстерних столичних стилістів повністю змінила свій образ.

А екстремальним завданням для селянки став стрибок з мосту, з яким дівчина таки впоралася, поборовши свій страх.Панянці ж на Волині було несолодко. Шокована відсутністю ванної, вона приготувалась до найгіршого. Фотомодель у дизайнерській шубі з лами та чобітках за 700 доларів змушена була виносити гній, чистити хлів та удобрювати город. Лада попрацювала на пекарні та навіть приготувала кишку, що було справжнім стресом, адже дівчина – вегетаріанка.

А на завданні, під час якого Лада мала допомогти сусіду зарізати вівцю, дівчина ледь не втратила свідомість, адже, як зізналась модель, «вівцею» її називає кавалер.Мама Ірини, Тоня, постійно «підстьобувала» дівчину та насміхалася з її поведінки та зовнішності, проте панянка не звертала увагу на кмини і теж могла відповісти гострим слівцем.

В кінці проекту волинянка зізналась, що відчула себе Попелюшкою і хотіла б продовжити жити у панських умовах і надалі. Ірина вірить, що після проекту її життя зміниться.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Коментарі

нарід

Президента та усю ту братію

Мар*яна

Кожен займається тим, чим

Лол

Ці безкінечні мати з боку

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter