Волинська активістка розповіла що їсть і з ким спить

06 Березня 2017
Громадська активістка, помічниця депутата, відверта і щира дівчина Мар’яна Сорочук вирішила у відповідь усім своїм заздрісникам і пліткарям «відкрити завісу свого приватного життя».На своїй сторінці у соцмережі вона опублікувала розлогу щиру сповідь,в якій розповіла про свою освіту, зовнішній вигляд, їжу та інтимні стосунки.

«Бачу, пора роз'яснити певним небайдужим «фанатам», які близько мене не знають, шо я за одна, аби вони не витрачали свій дорогоцінний час на розгадування й оцінку моїх думок/вчинків, аналітику постів/фоток та підбирання пліток і побудову чудернацьких версій та їх шерінг», - написала дівчина.

Далі Мар’яна розповіла про свою освіту та захоплення.

«Освіта. Формальна: Юриспруденція та Режисура. За освітою працювала, досвід маю. Неформальна: від психології й релігієзнавства до менеджменту. Природно можу блондинисто кліпати очима і при цьому, в думках, компілювати факти та правові норми, рахувати і будувати діаграми».Поділилася, також, тонкощами професійної діяльності.

«У професійній діяльності було як багато крутих віражів, провалів так і чимало яскравих перемог. Закохана у свою роботу і отримую задоволення від реалізації тих проектів, які мене надихають, якими я горю, у які вірю, що вони мають позитивний вплив на суспільство. На час реалізації проекту, який мені подобається, все моє життя та думки стають просякнуті цією темою, у яку ґрунтовно вникаю.

Те, що приносить мені моральне задоволення я можу робити і безоплатно, ще й сама вкладатиму всі ресурси, якими володію, бо ключовим заробітком для мене є суспільна корисність, вдячність людей та особистий кайф. Якщо тема мені нецікава, то хоч ти кіл на голові теши, я в той бік і не гляну, краще книжку почитаю чи хмарки/зірки порозглядаю. А ще я гіперактивна й допитлива, як трирічна дитина, тому енергії вистачає на різноманітну діяльність. У мене нема графіку з 8до17 з пн.по пт., тому, можу працювати і на пробіжці, і в новорічну ніч, і коли «осв'ячують паску в церкві».

Та це не значить, що мене вистачить одразу на все, мені ще треба і на щось жити, щоб не вмерти з голоду і спати двічі на добу.
Якщо я вже зразу за щось не взялася, значить я поставила його у чергу чи комусь делегувала, а не "забила болт". І на щєлчьок деякі речі теж не робляться. Тому, не треба на мене дутися. Те, що є у фб чи змі, лише частинка моєї діяльності».Для особливо прискіпливих «прихильників» дівчина розказала про свій раціон, гардероб і коло спілкування.

«Зовнішній вигляд, стиль життя. Хочу їжджу на вєліку в сукєнці, а хочу в траліку у шубі, хочу вдягаю декольте і шпильки, а хочу приходжу на сесію після трєні в кросівках; хочу пахну милом, а хочу TomомFordом; у вухах перли на зап'ясті фєнєчькі, на шиї каратнік, на пальці залізо чи мідь; хочу сиджу на воді і не їм м'яса, хочу їм тістечка і rare стейки, захочу, можу і випити чи курнути, а можу і йогу з косфітом змішати.
Загалом, це своєрідний постмодернізм у бохо. Це мій! стиль і моє сприйняття себе у власному! тілі.

Коло спілкування. У мене напрочуд різношерсте оточення, друзі, колеги, товариші чи просто знайомі. Моє головне захоплення - це спілкування з людьми. Для мене нема понять він з іншої партії, багатий/бідний, здоровий чи слабий. Важливі лише такі критерії, як високий інтелектуальний, професійний розвиток та прагнення до особистої успішності та самовираження. Перед Богом ми всі рівні».Не оминула щира Мар’яна інтимних питань.

«З ким сплю. Судячи з коментів та пліток, то з половиною волинського бізнесу, політикуму і криміналітету. Як воно є насправді, знаю лише я і Господь Бог. Мої посмішки та невинний флірт - це всього лиш прояв мого гарного настрою, темпераменту та сексуальності».

«Я можу бути своєрідною у поведінці, йти на розумні компроміси та ніколи не піду на підлість, чи договір з совістю. І я не буду, і не хочу робити те, що мене не пре, і що мені нав'язують! Й мені глибоко десь чиїсь рамки, оцінки та очікування, бо це моє життя, і я його проживу так, як мені подобається.

Це мій "мятежный дух", як сказала одна просвітлена душа, у якому мені комфортно. Я запекла, тому вогонь мене не пече», – наголосила Мар’яна.

0

Читати ще

Коментарі

Лучанка

А хто це така?

Лучанка

а хто це така? вперше чую

Лучанка

а хто це така? вперше чую

гг

вангую - спить з котами

Real cc

#всємнасрать

спраедливий

Не марнуй часу, тобі сказано!

Іра

Мар'яно - кому ти треба?! Вже

Иванов Иван Иванович

Немає більше про що писати у

Вася

Дивно! Її життя когось

Анонім

Люди, це хто????

Ще одна лучанка

хто ця пані?

Мадам ку ку

Цікаво, а в кого з нашших

Артем

Таблодоїди ви ще зробіть

Валєра

Яяя знаю. Мала гарного ровера

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter