Володимир-Волинський педколедж відгуляв випускний

29 Червня 2016
Яскраві сукні, вишукані зачіски та сльози радості – так розпочався тиждень у Володимирі Волинському. Випускники педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського востаннє зібралися у стінах закладу аби попрощатися із викладачами та вирушити в справжнє доросле життя.

На урочистостях з нагоди випускного побував «БУГ».

Святкування розпочалися з виконання Гімну України військовим оркестром 14-ої ОМБр під керівництвом старшого лейтенанта Ярослава Короля.

Микола Савельєв, директор Володимир-Волинського педагогічного коледжу привітав випускників та побажав, аби кожен їхній крок був обдуманим і вдалим.

На урочисту лінійку завітав отець Борис, настоятель Свято-Михайлівської церкви.«Нехай ваш життєвий шлях буде легким. Пам’ятайте, що ви усі – особистості. Різні та неповторні. У кожного із вас є своя мета. Але єдине, що вас об’єднує – це роки навчання у педагогічному коледжі. Нехай ці роки, за які ви знайшли справжніх друзів, завжди залишаться у ваших серцях», – сказав отець Борис.

До привітань долучився Ярослав Матвійчук, перший заступник міського голови. Він подякував усім викладачам за багаторічну сумлінну працю, адже сам є випускником ще тодішнього педагогічного училища.

Окрім того, керівництво коледжу запросило Ярослава Матвійчука до вручення дипломів із відзнакою. Всього таких дипломів заслужено отримали 38 випускників. Також вручили і 2 срібні медалі – Маргариті Матат та Анні Заєць, які здобули їх на основі повної загальної середньої освіти.

Випускники та викладачі разом виконали гімн коледжу та закінчили урочистості традиційно виконанням гімну України.

0

Читати ще

Коментарі

qq

Ще фотоhttp://033.volyn.ua

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter