Володимир-Волинський може стати переможцем всеукраїнської акції

02 Червня 2016
Місто Володимир-Волинський - у фіналі голосування проекту «7 чудес України: історичні міста та містечка», який є п'ятим етапом всеукраїнської акції «7 чудес України».

З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь, інформують на сайті «7 чудес України».

Як повідомляють організатори акції, у новій акції беруть участь ті міста та містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє історико-архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Тож з 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції, серед яких і одне волинське місто, за яких ви можете проголосувати до 25 вересня. За цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.

Віддати свій голос можна за посиланням.

Довідково:

Акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» – це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

У попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter