Відомі волиняни розповіли про найважливіші оцінки в житті

09 Листопада 2016
Вже вшістнадцяте українці всього світу написали Радіодиктант національної єдності. Сьогодні об 11.30 по Українському радіо та на Першому національному телеканалі почалась трансляція запропонованого для написання тексту. Диктував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Долучитися до акції національної єдності вирішили й волиняни.

Політики, посадовці та журналісти писали радіодиктант разом з вчителями та учнями Луцького навчально-виховного комплекс №9 у стінах закладу. Акцію вдалося організувати за сприяння Управління освіти Луцької міської ради спільно з дирекцією навчального закладу на чолі з Олександром Дубиною. Холдинг «CID media group» запросив на диктант відомих волинян та розпитав про найважливіші оцінки у житті та улюблені уроки.

[caption]
Директор НВК №9 Олександр Дубина[/caption]
[caption]
Роботи обов’язково треба було підписати[/caption]

Заступник луцького міського голови Юрій Моклиця вважає, що у житті домінує четвірка за п’ятибальною системою, адже рідко все буває ідеально, а коли «на трієчку» – теж недобре.

[caption]
Заступник луцького міського голови Юрій Моклиця[/caption]

«Я завжди вчився на четвірки, бо був достатньо грамотний, щоб розуміти базові речі, й достатньо лінивий, щоб не зазубрювати на відмінно. Я думаю, що десь так є й у житті. Є якісь помилки, є речі, які не вдаються, але разом з тим, є рух вперед, є розуміння й бачення життя. Четвірка – це достойна цифра», – розповідає Юрій Моклиця.

У школі чоловік найбільш любив географію, а найменш охоче йшов на спецпредмет генетику, однак пов’язує це більше з вчителем, аніж із самим предметом.

Депутатка міської ради Майя Шостак каже, що оцінки у житті не такі важливі, як результат і шлях до цього результату. «Навіть якщо оцінка не зовсім нас задовольняє, це – зайвий привід для того, щоб самовдосконалитися і досягти вищого результату», – вважає жінка.

[caption]
Депутатка міської ради Майя Шостак[/caption]

У школі пані Майя найбільше любила історію та українську мову, більше того – жінка закінчила СНУ імені Лесі Українки за спеціальністю філологія, натомість з хімією і фізикою складалось не так добре.

Керівник туристичного агентства «Патріот» Богдан Климчук вважає, що найважливішими є ті оцінки, завдяки яким людина навчилась чогось.

[caption]
Ліворуч – керівник туристичного агентства «Патріот» Богдан Климчук[/caption]

«Коли ми бачимо помилки і оцінки інших, то не вчимося на них. Чим більше ми маємо власних оцінок, тим більше ми прогресуємо», – каже чоловік.

У школі пан Богдан найбільше любив математику й навіть брав участь в олімпіадах з цього предмету, натомість на українську мову йшов менш охоче.

Радіоведуча Яна Рамська думає, що найважливіше, аби сама людина адекватно оцінювала власні дії та вчинки.

[caption]
Радіоведуча Яна Рамська[/caption]

«Також саме життя виставляє нам оцінку. Звичайно, добре, що ми усі прийшли перевірити сьогодні власні знання з граматики й пунктуації, та це не найважливіша оцінка, яка може бути. У кожного має бути такий собі незримий суддя в серці, і саме він має нам виставляти оцінки», – резюмує дівчина.

У школі Яся найбільше любила українську мову й літературу, тож ще й досі з теплом згадує вчительку Інну Петрівну, яка прищепила любов до читання й мови. Не любила у школі фізику й математику.

Активіст громадського руху «Народний контроль» Михайло Шелеп каже, що найважливіші оцінки виставляє час.

[caption]
Активіст громадського руху «Народний контроль» Михайло Шелеп[/caption]

«Те, чи твої дії й поведінка були правильними чи неправильними, можна буде оцінити тільки тоді, коли пройде певний період часу. Зазвичай, рідко у конкретному відрізку часу можна об’єктивно оцінити свої дії та вчинки», – міркує чоловік.

У школі активіст найбільше любов історію, географію та зарубіжну літературу. Найважче ж давалась українська мова.

Речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук каже, що для неї є досить важливими оцінки від колег.

[caption]
Речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук[/caption]

«Люди, з якими я працюю, є авторитетними, і на них я рівняюсь. Також є й такі, думка яких для мене важлива. Йдеться не про конкретні оцінки, а про те, як вони ставляться до того, що я роблю в житті», – ділиться Ольга.

Улюбленими шкільними предметами жінки були світова література, українська мова та музика. Не любила Ольга математичних предметів.

Телеведуча Галина Падалко каже, що для неї важливими є як оцінки зі школи чи університету, так і ті, які отримує від телеглядачів.

[caption]
Телеведуча Галина Падалко[/caption]

«Звичайно, важливі шкільні оцінки, бо саме у школі дітям прививається любов до праці й закладаються основи. Для мене важливі оцінки моїх телеглядачів, якісь фітбеки, оцінка мого продюсера. Якщо підсумувати, то це – оцінки компетентних людей у тій сфері, у якій ти хочеш розвиватися. Також мені важливі оцінки моїх батьків», – ділиться Галя.

Найбільше телеведуча любила математику, фізику та хімію, а от українську мову – не дуже, бо й не підозрювала, що цей предмет стане для неї необхідним у професійній діяльності.

Також диктант національної єдності написали керівник рекламного відділу «CID media group» Ольга Бондарук, редакторка інтернет-видання «Таблоїд Волині» Ірина Сасовська, журналістка нашого видання Ольга Магас та керівник мережі гіперлокальних сайтів «Район.in.ua» Ірина Новосад.

[caption]
Якщо не сфотографувати диктант, ...[/caption]
[caption]
...то вам ніхто й ніколи не повірить, ...[/caption]
[caption]
...що ви справді його писали. ;)[/caption]
[caption]
Роботи здали директору школи[/caption]
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter