Відомі українські актори переодягнуться у Луцьку в жінок

13 Грудня 2017
Лучан запрошують на нову, яскраву авантюрну комедію «Прими» за участю зірок театру, кіно та телебачення.

Вистава відбудеться 13 лютого у Волинському драмтеатрі ім. Т. Шевченка, повідомляють організатори - Tikhonov сoncert and event agency.Наскільки це легка справа для чоловіка – вдавати із себе жінку? І чи достатньо лише навчитись ходити на підборах та вдягнути сукню? Саме це доведеться перевірити на собі Георгію Хостікоєву (відомому актору театру та кіно) та Андрію Джеджулі (популярному теле-, радіоведучому та актору).

Їх персонажі знаходячись на межі відчаю, заради мільйонів, ризикують зіграти комедію з перевдяганням у жіночі сукні! Проте мільйони так просто не здобудеш! Проблеми чекають героїв нашої комедії щохвилини! Ну і, звичайно, всі плани героїв змінює КОХАННЯ.

Професійні декорації, яскраві костюми, зірковий склад відомих за багатьма кіно- і театральними роботами акторів у поєднанні з творчим підходом режисера створює неймовірно яскраву емоційну атмосферу, що подарує радість та хороший настрій, які ще довго будуть з Вами!

У ролях: Георгій Хостікоєв, Андрій Джеджула, Дмитро Лалєнков, Марина Ягодкіна, Олег Примогенов, Христина Синельник, Артем Мяус, Марина Кукліна.

Квитки можна придбати у барі «П’ятниця» (проспект Волі 17 та бульвар Дружби Народів 13А), касі драмтеатру та на сайті kasa.in.ua .

Детальніше тут.
0

Читати ще

Коментарі

Тест

https://www.facebook.com/

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter