«В Луцьку та Рівному хейтять найбільше»: чому MONATIK  не їздить до рідного міста. ВІДЕО

05 Червня 2020

Відомий співак Дмитро Монатик не виступає у рідному Луцьку через хейтерів. Про це в власник Tikhonov сoncert and event agency Євгеній Тихонов розповів під час інтерв'ю «Першому».

За словами організатора концертів, за статистикою у Луцьку та Рівному на адресу співака пишуть найбільше негативних коментарів.

«В інших регіонах кажуть, що він крутий, давайте організовувати фестивалі імені Дмитра Монатика, а в нас – що він такий-сякий», – каже Тихонов.

«Хоча він з 2015 року не їздить в Росію – у мене є підтвердження від прикордонної служби, коментатори пишуть: "Я точно знаю, що він виступає на корпоративах в російських нафтових магнатів". Ну звідки ти це можеш знати? Де ти про таке прочитав?», – дивується організатор.

«Дуже шкода. Я сподіваюсь, що колись переростемо цю штуку і таки привеземо Дмитра Монатика з концертом туди, де він виріс, де живуть його батьки, які будуть пишатись своїм сином, але зараз не той час. Я не знаю, з чим це пов’язано. Може, в нас багато заздрісних людей», – додає Євгеній Тихонов.

Повне інтерв'ю дивіться у відео:

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter