В Україні знімуть біографічний фільм про Лесю Українку

29 Вересня 2017
Україна спільно з іншими країнами екранізує біографію одної з найвідоміших письменниць і поетес країни Лесі Українки.

Картина з робочою назвою Узлісся представляє історію життя великої жінки з ранніх років до останніх днів. Дві реальності - повсякденне життя і внутрішній світ самої Лесі - тісно переплітаються і відображають всі ключові повороти її долі, пише Новое Время.

Креативним продюсером і автором ідеї фільму виступила Юлія Сінькевич (JS Films, генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю), а співпродюсером - Марія Москаленко (FX FILM Georgia).

"Задумка зняти фільм про Лесю Українку виникла зовсім спонтанно, коли ми з Марією Москаленко, співпродюсером картини, проїжджали повз Сурамі, де і померла поетеса. Мені здавалося, що вже, напевно, є фільми про долю Лесі Українки і ця тема лежить на поверхні, але вивчаючи безліч матеріалу, присвяченого творчості поетеси, я зрозуміла, що про неї практично немає фільмів - єдиний ігровий Іду до тебе був знятий в 1971 році", - каже Юлія Сінькевич.

Сценарій байопіку про відому письменницю написала Олександра Лавренчук.

"Ми хочемо створити фільм, в якому Леся розкриється як жива людина зі своїми слабкостями і емоціями", - додала Сінькевич.

Для участі в програмі ScripTeast були відібрані сценарії з восьми країн Центральної та Східної Європи. Україна була відібрана для участі вдруге: у 2016 році головну нагороду за кращий сценарій отримав проект Коли падають дерева Марисі Нікітіюк.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter