У найбільшому виші Волині обрали найкращого хлопця

02 Квітня 2015
У Луцьку вибирали містера СНУ імені Лесі Українки. Конкурс відбувся 1 квітня у Центрі культури і дозвілля університету й зібрав велику кількість глядачів ‒ усі місця у залі були зайняті й чимало людей стояло у проходах та попід стінами.

За звання найкращого змагалися 13 хлопців, кожен з яких попередньо отримав перемогу на своєму факультеті. Організатори вирішили зробити конкурс інтернаціональним, тож основною темою свята став «Навколосвітній експрес», на якому учасники мандрували світом. Кожен конкурсант представляв іншу країну й під час представлення розмовляв відповідною мовою.Учасники змагалися у 4 конкурсах: представляли себе іноземною, відповідали на каверзні питання залу та ведучих, демонстрували свої таланти, а також кружляли у танці з дівчатами.

Їхню кмітливість та таланти оцінювали члени журі: голова студентської ради СНУ Дар’я Репницька, представник туристичної компанії «Море турів» Юлія Голікова, головний редактор тижневика «Сім’я і дім» Оксана Головій, голова профбюро Географічного факультету Іванна Барабаш та начальник Відділу молодіжної політики та соціальної роботи університету Володимир Захожий.Ведучими свята стали студент Інституту соціальних наук Роман Полторак та учениця Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Оксана Демчук.

Перемогу у конкурсі здобув учасник з історичного факультету Ігор Петрович. Віце-містером став представник Інституту філології та журналістики Олександр Остапик. Містером глядацьких симпатій обрали Павла Малиновського, представника Інституту соціальних наук."Підготовка до конкурсу була не надто складною. Мене оточували приємні та веселі люди, у компанії яких просто працювалося і можна було легко розкрити себе. Час підготовки до конкурсу залишиться в пам’яті як незабутні й веселі дні в товаристві хороших хлопців-учасників й дівчат-організаторів. Жоден конкурс не був надто складним, однак найвідповідальнішим для мене став конкурс талантів, до якого я підготував номер з бально-спортивних танців", ‒ розповідає переможець конкурсу Ігор Петрович.Головного переможця нагородили 100-доларовим сертифікатом на відпочинок за кордоном від компанії «Море турів», 10-денною пітувкою в Буковель від Студентської ради СНУ, сертифікатом на безкоштовне татуювання у студії Андрія Доманського, сертифікатом на зачіску у студії Андрія Оліферчука та сертифікатом на 200 гривень від відпочинкового комплексу «OPERA».

"Конкурс ми підготували дуже швидко, репетиції тривали всього два тижні, ‒ каже голова Студентської ради СНУ Дар’я Репницька. ‒ Цього року ми вирішили проекспериментувати й не друкували афіш, розповсюджували інформацію виключно через Інтернет: створювали групи у соцмережах, розміщували там відео з репетицій й просто спілкувалися зі студентами. Людей прийшло дуже багато, ніхто й не сподівався на таку кількість глядачів".Текст: Ірина САСОВСЬКА
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter