Успішно!

біхелсі

У Луцьку журналістів-початківців вчитимуть цинізму

У Луцьку відкриють Школу цинічного журналіста – курси для журналістів-початківців, які покликані максимально ефективно підготувати їх до реалій професії.

Курси відбуватимуться з 20 по 31 серпня, повідомляють організатори.

«Журналісту без цинізму сьогодні ніяк. Йдеться не про той цинізм, з яким зневажають людей і мораль, принижують, порушують закони і переслідують включно шкурні інтереси. Йдеться про здоровий цинізм, який дозволяє глянути на світ тверезими очима. Усі розповідають журналістам-початківцям, як важливо бути чесним і непідкупним, не працювати на олігархів і не писати замовних матеріалів. Ми ж, не заперечуючи цих тез, хочемо навчити трохи іншому: як знайти себе в реаліях професії. Бо ж реалії ці – інші. І стати крутим журналістом можна й тоді, коли працюєш на олігарха», – каже один з організаторів Школи, журналіст Юрій Ричук.

Школа цинічного журналіста – це двотижневі курси для журналістів-початківців, студентів журналістських спеціальностей та усіх, хто хоче працювати журналістом. Програма складена таким чином, аби дати учасникам максимум практичних знань про особливості роботи у сфері медіа.

Метою проведення курсів є допомога журналістам якнайшвидше позбутися ілюзій і підготуватися до реалій професії. А редактори зможуть знайти морально підготовлених та професійно перспективних журналістів. В кінці роботи школи кожному журналісту буде наданий рекомендаційний лист з переліком і оцінкою його світоглядних і професійних ознак.

Курси працюватимуть за такими темами: «Не така страшна «джинса», як її малюють», «Журналістське болото: як не потонути в реаліях волинських медіа», «Як продатися якнайдорожче», «Де межа між публічним і приватним або Риємося в брудній білизні акуратно», «Тролінг в журналістиці», «Як правильно писати новини: поради цинічного репортера», «Як втертися в довіру «джерелу інформації», «Як робити цинічні журналістські розслідування», «Як стати інформаційним кіллером (поради початківцю)».

Серед викладачів Школи: редактор газети «Хроніки Любарта» Андрій Лучик, шеф-редактор медіа холдингу «Сім’я і дім» Юрій Ричук, директор Агенції медіа-технологій «СІД ІНФОРМ» Людмила Яворська, редактор видання «Ковель.com.ua» Сергій Шаповал, журналіст Наталія Пахайчук, репортер видання ZIK Мирослав Ватащук та інші.

Організатори Школи – Агенція медіа-технологій «СІД ІНФОРМ» та Коворкінг-центр «Репортер».

Місце проведення: Луцьк, пр-т Волі, 27 (Коворкінг-центр «Репортер»).

Участь безкоштовна.

Аби подати заявку на участь, необхідно заповнити онлайн-анкету.