У Луцьку започатковують бізнес-туризм

13 Грудня 2015
Останнім часом бізнесмени у всьому світі все частіше подородують не лише для того, щоб зібрати екзотичні спогади та незабутні враження, а й нові ідеі для розвитку бізнесу. У п’ятницю 11 грудня вперше у Луцьку пройшов Всеукраїнський форум «WestHRForum 2015», що об’єднав на своєму майданчику кращих топ-менеджерів та керівників успішних компаній, фахівців та керівників HR-служб, експертів галузі, психологів та багатьох інших спеціалістів, які цікавляться новітніми ефективними методами управління людським капіталом.

Це перший на Волині проект бізнес-туризму, що дав діловим людям можливість познайомитись з новими методами і підходами в управлінні персоналом, обмінятись досвідом з колегами, а також отримати свіжі ідеї розвитку бізнесу.

«WestHRForum 2015» відбувся у Центрі дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті» з ініціативи Бізнес академії практичного менеджменту.

Під час форуму спікери познайомили його учасників із кращим досвідом бізнес-компаній Західної України, з успішними практичними інструментами, які були створені в умовах обмеженого ресурсу і нестабільної ситуації на ринку праці.

Під час відкриття заходу модератор форуму HR-консультант, керівник компанії «Morzhova & Partners» Ірина Моржова акцентувала увагу аудиторії на смислових відмінностях між людськими ресурсами і людським капіталом. У своєму виступі вона назвала причини, які, як свідчить світова практика, уповільнюють зростання бізнесу. Вона переконана, що в рази успішнішими є ті топ-менеджери, які є сміливими, тож у бізнесі потрібно ризикувати. Як зазначила пані Ірина, працівники будь-якої компанії прагнуть, аби у них бачили не ресурс чи капітал, а в першу чергу людину.

На думку голови Ради директорів компанії «Волвест Груп», доктора економічних наук Віктора Корсака в управлінні персоналом має бути системний підхід, а завдання HR-ів і топ-менеджерів налагоджувати зв’язки між людьми та синхронізувати особисті цінності працівників із цінностями компанії.

Віктор Корсак переконаний, що для успішного управління компанією кожному керівнику слід вивчати теорію з управління людськими ресурсами. Він також поділився власним баченням розробки HR-стратегії, в якій особливе місце відведене «золотому фонду» – молодим спеціалістам.

«Лідери виховують учнів, передаючи їм енергію, інтелект, компетенцію, свій ентузіазм. Тож висновок: від теорії до практики, від практики до теорії», – резюмував Віктор Корсак. На запитання, що ж має стати першим кроком в бізнесі, переконаний, що в бізнесі має з’явитися HR-стратегія.

Начальник управління персоналу мережі «WOG» Віктор Леуш розповів учасникам форуму про конкурентний сервіс, основою якого є клієнтоорієнтованість. На його думку, важливим елементом в управління персоналом є мотивованість працівника.

Ще один спікер форуму, директор по роботі з персоналом компанії «Модерн-Експо» Наталія Йонік поділилася з присутніми результатами проекту «Нічний директор», який успішно використовує компанія.

А Генеральний директор компанії «Софтвест Груп» Дмитро Гаврилов розповів про новітні іт-технології, які використовуються для успішного управління кадрами. Особливу увагу пан Дмитро акцентував на ефективності корпоративних каналів зв’язку між працівниками.

Своїм досвідом, а також сучасними методиками та форматами навчання у своїх доповідях з учасниками форуму ділилися кандидат психологічних наук Олена Ставицька, маркетолог rabota.ua Вікторія Кшишневська, генеральний директор Центру дозвілля та розвитку «Адреналін сіті» Ірина Мордик, директор Волинської філії ШАГУ Інна Кондратюк та директор департаменту по роботі з персоналом ПАТ «Банк «Михайлівський» Сергій Береснев.

У практичній частині форуму його учасники мали можливість подискутувати про виклики, з яким зіштовхується бізнес в сфері управління людським капіталом, а також взяти участь у світовому кафе.

Своїми враженнями і думками про організацію «WestHRForum 2015» поділилися його учасники.

Тетяна Шепітько, HR-менеджер компанії «Модерн-Експо»: «Для Луцька це гарна можливість познайомитися з колегами і обмінятись практичним досвідом. Бізнес академія перша, хто це зробив. Загальне враження від форуму дуже позитивне. І матеріали, і спікери дуже цікаві. Почула для себе багато нового і корисного. Хочеться, щоб такі форуми, які об’єднують практиків бізнесу проводилися частіше».

Альона Грибан, менеджер по персоналу компанії «Ескада-М»: «У нас дуже мало клієнтоорієнтованих компаній. Тому для нас добре познайомитись і поспілкуватися із практиками, які вже застосовують у своїй роботі такі методи. Цікаво почути про досвід тих, хто впроваджує ці підходи, які ми теж хочемо запроваджувати. Організація заходу пройшла на гарному рівні. Враження тільки позитивні».

Іван Чухрій, комерційний директор ТзОВ «Кава Груп»: «Захід корисний, цікавий, інноваційний і, головне, мотиваційний. Дає досвід і можливість поспілкуватися з новими колегами, обмінятися корисним досвідом».

Після закриття офіційної частини заходу на учасників «WestHRForum 2015» чекала драйвова after-party «Зарядись «Адреналіном»!»
0

Читати ще

Коментарі

Ю3ер

Лохо-Туризм

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter