У Луцьку волонтери шукають моделей для благодійного календаря

23 Листопада 2016
Громадська організація Інститут волонтерства та громадської співпраці шукає моделей для благодійного волонтерського календаря.

Його луцькі волонтерки створюють вже вдруге, повідомляють на сторінці Інституту у соцмережі Facebook.

"Минулого року ми ризикнули – і зробили волонтерський календар. Дуже багато людей нам допомогли – долучились як моделі, фотографи, стилісти, візажисти, дизайнери, дозволили нам окупувати локації для зйомок в музеї та бібліотеці, жертвували кошти, купляли календарі… І, на правду, дуже вам всім дякуємо! Це був особистий виклик для всіх нас! Радує, що більшість образів придумали діти учасників АТО з Волині. Ми разом хотіли показати, що сучасна Україна змінилася через окупацію багатьох територій, Революцію Гідності та війну. І нам це вдалося – наш календар купляли з різних куточків країни та безпосередньо Волині, а наша громадська організація залучила додаткові майже 20 тисяч гривень на ведення статутної діяльності, що допомогло нам робити добрі справи більш оперативно – ремонтувати техніку, купляти необхідні продукти, товари господарчого вжитку, ліки, тощо та пересилати їх на Схід", - написала волонтерка Любава Казмірчук.

Цього року ж виникла ідея зробити календар про нематеріальну культуру України, показати, що традиції – які б різні в залежності від території вони не були – роблять нас єдиним непереможним народом. Робити добрі справи разом та стати моделями вже готові Галина Падалко, Марина Хромих, Даша Кухарук та інші цікаві, поки "таємничі" люди)) Креативне й аутентичне будуть допомагати створити Марія Оліферук, Олена Шандалюк, Віра Тарасюк. А фотограф проекту Лідія Кожевнікова обіцяє повезти доробки на офіційний обмінний візит молодих лідерів до східних країн (Китай, Японія) в лютому 2017.

"Ми запрошуємо кожного з Вас долучитися до проекту – та стати моделями))) Якщо Ви готові себе бачити в календарі та на виставці або допомогти будь-яким чином – коментуйте, пишіть в приват. Запрошуємо! Не втомлюймося робити добрі справи разом!", - закликають волонтери.
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Я хочу і мої подруги.

Таня

З радістю прийму участь)))

яіл

Як з Вами зв'язатися???

я

простих смертних не беруть,

Нінульчик )

Я теж, з великим задоволенням

ірина

Скажіть будь ласка, чи

Лучанка

Мене також цікавить питання

Олеся

Дуже цікава ідея і думаю

Анастасія

Ми готові усією сім'єю: я,

Алла

А 8-річних дітей можливо?

Оксана

Як можна до вас потрапити? Чи

Адмін

Заявки закриті.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter