У Луцьку влаштують перший фестиваль пісень В’ячеслава Хурсенка

14 Вересня 2017
Відомі виконавці української естради Анатолій Говорадло, Петро Чорний, Марія Хурсенко, Володимир Дорош та інші зберуться на одній сцені, аби заспівати пісні В’ячеслава Хурсенка.

Благодійний фонд «Рідна Волинь» організовує у Луцьку перший фестиваль пісень В’ячеслава Хурсенка.

«Запрошуємо усіх, кому близька творчість В’ячеслава Хурсенка прийти на Театральний майдан і послухати пісні нашого земляка, в яких так багато життєвої істини, що з роками набуває дедалі більшої значимості. Це буде зустріч у широкому колі близьких друзів. Проведення таких заходів – це крок до об’єднання суспільства навколо одвічних людських цінностей. На жаль, людей, яких ми вшановуємо у проекті «Честь маю», сьогодні уже немає в живих, але їхні справи, творчість, праця, подвиги багато в чому стали знаковими в історії краю та держави.

Ми не маємо права про них забути, не маємо права згадувати лише з нагоди річниць. Таким чином ми віддаємо шану цим легендарним людям, говорячи: «Нам було за честь з Вами жити і працювати. Пам’ятаймо при цьому, що багато справді легендарних волинян і сьогодні живуть і серед нас», – зазначає голова оргкомітету фестивалю, голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов.

Фестиваль пісень В’ячеслава Хурсенка відбудеться 17 вересня о 16 годині на Театральному Майдані Луцька.

Довідово:
Людина живе доти доки живуть спогади про неї – це стало лейтмотивом заснування проекту благодійного фонду «Рідна Волинь» «Честь маю», що уже протягом двох років вшановує відомих волинян, які стали історією не лише для свого краю, бо їхні імена закарбовані у книзі пам’яті України. Стартував проект із пам’ятних заходів лучанина Рустама Хамраєва учасника Революції Гідності, чиє життя обірвалося у протистояннях на Сході України.

Згодом під егідою проекту організовано вечір пам’яті «Легенди Волині» Бориса Клімчука, першого директора Луцького училища культури і мистецтв Віктора Чебліна. Минулого року було проведено вечір пам’яті героя України Андрія Снітка під час якого було прийняте звернення від громади Маневиччини до Президента України про присвоєння у А. Снітку звання Героя України (посмертно).

0

Читати ще

Коментарі

Волинянин

У нас багато людей яких варто

Журналіст

Вдала назва проекту. Дуже

Олександра

Коли це буде відбуватись?

Майкл

глазунов краще розкажи як ти

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter