У Луцьку відкриється новий унікальний заклад – відпочинкове дворище

07 Квітня 2016
У колишньому комплексі «Гарнізон», що в «Адреналін Сіті» (вул. Карбишева, 1) привідкрили завісу таємничості і розповіли, що ж буде на його місці. Отож вже у квітні тут відкриють новий заклад – відпочинкове дворище «Словограй».

Нагадаємо, «Гарнізон» вирішили реконструювати, аби відійти від армійської тематики.

Як повідомила директор Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті» Ірина Мордик, «Словограй» стане місцем якісно нового, оригінального відпочинку.

«Словограй» – це можливість весело відпочити на природі в атмосфері національної самодостатності і гордості за власну землю. Заодно «заморити черв'ячка», скуштувавши смачної української автентичної кухні. Це буде місце, де весело стаєш українцем, де українофоби стають українофілами», – розповіла Ірина Мордик.

«Фішка» «Словограю» – автентична українська піч. У ній шеф-ґаздиня готуватиме оригінальні українські страви з поліської, галицької, гуцульської, полтавської та інших традиційних кухонь України. Гарячі страви подаватимуться прямо із печі до столу. Організатори обіцяють, що новий відпочинковий комплекс збереже всі переваги «Гарнізону» – величезну територію, ставок, можливість відпочинку на природі без виїзду за межі міста.

Офіційне відкриття «Словограю» відбудеться 17 квітня, о 14.00. Обіцяють веселі конкурси, розваги, дегустації страв. А також виступ одного з відомих київських гуртів.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter