У Луцьку відкрили перший магазин фруктово-овочевих букетів

22 Жовтня 2016
Красивий букет улюблених квітів – найбільш традиційний подарунок на будь-яке свято в усі пори року. Втім, все частіше з’являються клієнти, для яких це вже стало занадто банальним, які прагнуть здивувати когось насправді оригінальним і несподіваним подарунком.
Лучанка Надія Бубенова вирішила втілити заповітні мрії усіх креативних людей і відкрила першу у місті крамничку «Freshбукет», де поруч із квітковими композиціями на поціновувачів несподіванок очікують букети із фруктів та овочів.

«У мене завжди було бажання займатися чимось таким тендітним та жіночим, тому квіти стали моїм натхненням. Відразу ж зародилася ідея з незвичайними фруктовими букетами. Люди зараз скаржаться на ціни справді красивих ексклюзивних квітів, тоді як композиції із сезонних фруктів дозволяють відчутно знизити ціну букета, роблячи його ще й креативним», – розповідає Надія.

Клієнти магазину – люди, готові до експериментів, готові дивувати своїх рідних та близьких, вирізнятися на фоні інших Молодь просто-таки приголомшена, що у Луцьку відкрився магазин, аналог якого є лише в кількох великих містах України.Усі букети на замовлення створюються індивідуально у тісній співпраці з клієнтом, враховуючи його особливе бачення та усі побажання. Творчий процес залежить від багатьох критеріїв: очікуваної ціни подарунка, його бажаних складників, поєднання кольорів, події, для якої він призначений тощо.
Найбільш креативною розробкою наразі Надія вважає букет для справжніх чоловіків із гострого червоного перцю чилі, який вперше ексклюзивно зробили до Дня ангела волинського політика Романа Романюка, після чого попит на «перчені букети» неабияк зріс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КРУТОМУ ПЕРЦЮ» РОМАНЮКУ ПОДАРУВАЛИ ОРИГІНАЛЬНИЙ БУКЕТ


Ціна найдешевшого букета із сезонних яблук стартує від 58 гривень, фрукти у ньому декоруються натуральною корою. Невдовзі справжнім трендом стануть мандаринові букети, а в майбутньому планують додати до асортименту фруктів ще й екзотичні карамболь та кумкват.
Звертатися у «Freshбукет» варто не пізніше, ніж у переддень вашого святкування, аби детально обговорити очікувану композицію, а в креативних дизайнерів був час на закупи усіх необхідних складників.
Також, у магазині можлива послуга доставки. Букети на суму до 300 гривень вам привезуть за 20-30 гривень в межах міста, якщо ж ваше замовлення буде дорожчим, то доставка дістанеться вам у подарунок.

Уже кілька тижнів «Freshбукет» працював у тестовому режимі, завойовуючи довіру покупців, а 21 жовтня відбулося його офіційне відкриття.
Серед різнобарв’я квіткових та фруктових композицій гості насолоджувалися атмосферою приємного спілкування за келихом шампанського, витягували яблука із магічними передбаченнями і фотографувалися із веселими, енергійними мімами на золотому повітряному тлі від студії щастя «Кулька-Булька».
А вже від сьогодні креативні букети з фруктів та овочів, ексклюзивні квіти, послуги доставки сюрпризів, подарунків та оформлення святкових подій чекають на вас у ТЦ «Гранд Волинь», що на проспекті Волі, 42. Контактний телефон: (050) 80-63-00-30
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter