У Луцьку відкрилась виставка воскових фігур

28 Травня 2016
В «Адреналін Сіті» відкрилась виставка воскових фігур «Таємна вечеря». Також на виставці представлені воскові копії відомих політиків та світових зірок спорту і кіно.

Виставка триватиме до кінця червня. Телефон для довідок: (099) 407 67 20.До слова, створення воскових фігур у натуральну величину з використанням автентичного одягу пов’язане із поховальними традиціями європейських монархій. У Середньовіччя було прийнято нести тіло померлого члена королівської сім’ї в повному вбранні на кришці труни, що в жарку погоду могло привести до небажаних наслідків. Тому із часом для публіки почали виготовляти воскові копії, які після похорону залишалася поряд з гробницею або в іншому місці церкви і ставала предметом інтересу відвідувачів, у тому числі з платним доступом.

Таким чином, музей Вестмінстерського абатства в Лондоні має колекцію воскових фігур британських монархів, починаючи з Едуарда III (помер у 1377 році). До кінця 19 століття більшість великих міст обзавелися власними музеями воскових фігур. Одним із найпопулярніших є мзей Мадам Тюссо. Першу експозицію вона відкрила у 1835 році в Лондоні. В даний час філії музею відкриті в Амстердамі, Берліні, Гонконзі, Шанхаї і чотирьох містах США: Лас-Вегасі, Нью-Йорку, Вашингтоні та Голівуді.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter