У Луцьку пройшло мистецьке рандеву з відомою поетесою

26 Березня 2017
У Волинській обласній бібліотеці для дітей пройшло мистецьке рандеву з молодою поетесою, актрисою театру-студії «Коло Лесі», солісткою кавер-бенду «Royal City» Дариною Гребенко «…І вірші й думки десь ховають в рядках мою душу».

Протягом усього заходу не покидала думка: як в молодій, тендітній, витонченій дівчині може поєднуватися стільки талантів? Співачка, поетеса, прозаїк, актриса, відкрита та щира, емоційна та позитивна – Дарина Гребенко.З перших слів вона зацікавила дев’ятикласників гімназії № 4 імені Модеста Левицького своєю розповіддю про зіграні ролі в театрі-студії «Коло Лесі» та виступи у кавер-бенді «Royal Citi».

Присутні заворожено слухали авторські вірші, як нещодавно написані, так і з ранньої збірки «Дощ, музика і спогади», яку Дарина люб’язно подарувала читачам Волинської обласної бібліотеки для дітей. Поетеса вважає, що вірші, які вона пише зараз суттєво відрізняються від ранньої лірики, але як і раніше впевнена, що мрії здатні збуватися і якщо мріяти можна досягти абсолютно всього. Це одне з її життєвих кредо і на протязі заходу вона мотивувала старшокласників не боятися мріяти і досягати своє мети.«Виживуть лише мрійники. Нахабство мріяти.

Все буде так, як ти хотів!

Я тобі кажу точно, мрійники виживуть.

У них багато життів. Як у котів» – це цитата з вірша із збірки «Дощ, музика і спогади».

Дарина емоційно читала власну поезію, наче проживала роль та усіх зачарувала своїм співом. А ще розкрила секрет, що готується до друку прозова книга і поділилася своїми планами на майбутнє.
0

Коментарі

Василь

Відомою кому? 10 людей?

Пані І.

А й справді? Кому? Прийшли

Ау

не заздріть

Анонім

та хто заздрить,напишіть

Спостерігач

Лицом к лицу

читач

мистецтво - річ інтимна.

Звізда

Найшли звізду лол

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter