​У Луцьку проведуть вечір японської культури

22 Листопада 2017
Оріґамі, японські короткометражки, тематична фотозона та море сюрпризів чекають на відвідувачів «Культурної вечорки» у Луцьку.

Вже у цей четвер, 23 листопада, учасники зможуть ближче познайомитися з багатою культурою Сходу.

Країну організатори обрали не випадково, адже 2017 – це рік Японії в Україні.

«Протягом віків відбувалося протистояння між східною та західною культурою. Мета нашого заходу – не показ відмінностей між світоглядними моделями Сходу та Заходу, а, навпаки, пошук точок дотику цих культур. Адже зараз відбувається активний взаємообмін у всіх сферах життя між різними країнами, і відбиток японських традицій можна віднайти в Україні», - кажуть організатори.

На вечорку закликають приходити з друзями. Із собою брати гарний настрій та бажання дізнатися щось нове!

Нагадаємо, «Культурні вечорки» – це проект, який запропонує поглянути на бібліотеки, книгарні, музеї міста в іншому світлі. Відійти від стереотипних уявлень про ці місця, і, звичайно ж, додати в будні мистецтва і сенсу. Книги, кіно, музика, мистецькі майстер-класи, настільні ігри, квести, дискусії та хороший настрій. Саме так можна провести вечір звичайнісінького четверга. Кожен на культурній вечорці зможе знайти щось для себе.

Організатори заходу – Мистецьке об’єднання «стендаЛь», ГО «Брейншторм» та Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки.

Вечорка стартує 23 листопада, о 17:00, в приміщенні ВОУНБ імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11).

Вхід: вільний.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter