У Луцьку показали оригінальні колекції цукрових пакетиків

16 Грудня 2016
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Луцькі колекціонери презентували оригінальні зібрання цукрових пакетиків. Колекціонуванням маленьких пакетиків цукру, тобто глюкофілією, захоплюється чимало. Спеціально для пошановувачів такого хобі у всьому світі випускаються цілі серії на різноманітну тематику: історія, культура, кіно, спорт, автомобілі, природа, тварини.

У найбільшій колекції в Україні налічується понад 5000 екземплярів. Лучани ж володіють різними колекціями від 300 до 1500 пакетиків.

На зустрічі глюкофілів, що відбулась 15 грудня у пабі «Laphroaig», були представлені пакетики з багатьох країн світу і тематичні серії, випущені в Україні. Як розповіли представники волинської Асоціації колекціонерів «Паритет», чимало експонатів є дуже рідкісними, адже заклади, що подавали їх до чаю чи кави уже давно закрилися.

Окрім солодких пакетиків на зустрічі були представлені оригінальні свічки з цукру, листівки та конверти із зображенням цукру.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter