У Луцьку організували акустичний вечір пам'яті Кузьми

02 Лютого 2016
Минулого року, 2 лютого, трагічно загинув улюбленець мільйонів українців − Андрій Кузьменко. Жахлива аварія забрала життя 46-річного музиканта − це був шок для усієї країни. Тисячі людей − без жодних перебільшень − плакали у цей день, плакали, коли проводжали Кузьму в останній шлях. Час минає, але слухаючи пісні «Скрябіна» інколи забуваєш, що його немає в живих. Цей феномен «життя після смерті» легко пояснити. Адже проживши «схолери файне» життя, будучи простим, чесним і мудрим чоловіком, талановитим артистом, композитором і письменником, Андрій продовжує бути серед нас. Він живе у віршах, музиці, цитатах, багато з яких стали афоризмами. А головне − він живе у серцях шанувальників та послідовників.

Андрій став прикладом до наслідування не лише для свого покоління. Молодь та школярі теж вважають його культовим і залюбки виконують його пісні. Тож, у вівторок 2 лютого, у кав’ярні «Druzi Forever» відбувся акустичний вечір пам’яті Кузьми. Захід проходив у рамках всеукраїнської акції, організатором у Луцьку виступила молодіжна організація «Національний Альянс».


Охочих поспівати і послухати було дуже багато, тому молодь сиділа просто на підлозі у кафе, підстеливши пледи і підібгавши під себе ноги. А ті, кому й на підлозі забракло місця, тупцювали у проході від барної стійки.


З піснями «Скрябіна» для публіки виступало десять виконавців: Юрій Дмитрук, Олександр Панасюк, Гаврилюк Діана, Влад Каленіков, Анастасія Семенюк, Роман Фомин, Рома Ковальчук, Олександра Король та гурти «КОЛО» і «Спад’Ok».Пролунали такі всім відомі хіти як «Спи собі сама», «Мовчати», «Говорили і курили», «Квінти», «Маршрутка», «Люди, як кораблі» та інші.


Окрім цього, у перервах між піснями був так званий «вільний мікрофон» − кожен, хто хотів, мав змогу висловитися та сказати щось у пам'ять про Кузьму. Хто зачитував улюблені цитати з різних інтерв’ю артиста, хто ділився спогадами про зустрічі із ним…І, як казав Кузьма: «Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!»...0

Читати ще

Коментарі

Юля

Молодці!!

Організатор вечору

ГО "ВМР"Національний Альянс"

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter