У Луцьку кращих спортсменів вітали Сергій Бубка та князь Любарт

24 Квітня 2016
Сьогодні на стадіоні «Авангард» в Луцьку видовищне свято. Кращі молоді спортсмени України, Білорусії та Туреччини продемонструють вміння та можливості під час Міжнародної легкоатлетичної матчевої зустрічі. Початок о 13:00.

У змаганнях візьмуть участь спортсмени віком до 18 років. Переможців визначатимуть у 22-ох видах легкоатлетичних дисциплін - біг, стрибки, метання списа, молота, диска. А команду-переможця визначатимуть за сумарними результатами усіх змагань.

[caption]
Знайоство з Волинню починається з Луцького замку[/caption]
[caption]
Поважних гостей зустрічали гостинно й люб'язно [/caption]
[caption]
Легенда українського спорту - Сергій Бубка (справа)[/caption]
[caption]
За поважними гостями прямують актори Волинського драмтеатру[/caption]

Однак свято спорту розпочалося ще вчора. Відкриття було не менш масштабним, ніж сама подія. Вітати юних спортсменів прибули легендарний легкоатлет, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.
Гостей зустрічали врочисто: актори Волинського драмтеатру влаштували театралізоване дійство, в якому взяв участь сам князь Дмитро Любарт.Після промов та вистав прийшов час улюбленого заняття всіх молодих та амбітних – селфі із зіркою. Українські легкоатлети обступили легендарного кумира Сергія Бубку, а ось наші гості з Білорусії та Туреччини захопилися естетикою Середньовіччя. Вони активно фотографувалися з акторами на фоні Луцького замку.


Наприкінці дійства представники кожної команди спільно запалили вогонь у замку.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter