У Луцьку експериментували: чи можна закохатися за сім хвилин

15 Вересня 2015
У затишній залі творчої кав’ярні «Druzi forever» шістнадцять молодих лучан зустрілися на бліц-побаченнях – чотири з восьми пар після семихвилинного спілкування продовжили вечір тет-а-тет.

Короткі зустрічі між представниками протилежної статі вкотре організували Віктор Марчак та Анастасія Дородних. І все заради благодійності, адже виручені кошти підуть на арт-терапію дітей з вадами зору, яку проведе психолог Надія Загорська.

Читайте також: У Луцьку ходять на побачення в масках

Побачення відбувалися в форматі семихвилинних розмов, під час яких претенденти на пару дізнавалися про вподобання співрозмовника, вишукували спільні інтереси. Звісно, перше враження підкріплювалося попередньою взаємною симпатією. Як кажуть, любов з першого погляду.«Щоб молодь змогла акліматизуватися і розслабитися, ми запропонували спілкуватися під філіжанку запашної кави і романтичну музику, – розповідають організатори побачень. – Окрім цього, зустрічі стануть пам’ятними навіть для тих, хто не знайшов свою половинку. Бо кожний учасник отримав подарунок від спонсорів – Avon та англомовної школи Jonnnik».На думку авторів проекту, бліц-побачення відбулися вдало. Адже чотири з восьми пар зійшлися характерами, симпатизуючи один одному. Ймовірно, навіть зародилося кохання! Що, власне, й закладено в ідею даного дійства.

На втіху іншим потенційним кандидатам у закоханих, організатори побачень обіцяють продовжити зустрічі. Принаймні, є плани вже невдовзі звести за кавою чоловіків і жінок, віком 30+.

«Щоб взяти участь у побаченнях, просимо реєструватися за цим посиланням», – пропонують організатори.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter