У Луцьку ходять на побачення в масках

20 Липня 2015
Вперше у Луцьку молодь наважилась на неабияку авантюру ‒ дівчата та хлопці прийшли на швидкі побачення наосліп. Кожен мав змогу, тримаючи маску на обличчі, познайомитись і поспілкуватись по сім хвилин із сімома представниками протилежної статі.

І все це заради благодійності: усі виручені кошти організатори передали у благодійний фонд «СТОПРАК», який опікується онкохворими дітками.


Журналістка «Таблоїда Волині» також набралася мужності й вирушила на побачення наосліп. Зізнаюся, ніколи раніше такого не робила й навіть близько не знала, чого очікувати. Мало того, що мене чекало аж сім побачень, так ще й жодного з хлопців я не бачила аж до моменту зняття масок. Треба віддати належне організаторам: вони зуміли провести грандіозну підготовку й забезпечити спілкування хлопців та дівчат чітко за правилами, які самі ж розробили. Я до останнього моменту сумнівалася, що їм це вдасться, адже фактично треба було дати раду сімом хлопцям, які навпомацки пересувалися від столика до столика.

Віктор Марчак та Анастасія Дородних планують організовувати такі заходи щомісяця, нині вже розпочали підготовку до наступного романтичного вечора, який збере за спілкуванням та чашечкою кави 10 чоловіків та жінок із категорії 30+.

«Ідей маємо дуже багато. Цікаво робити кожен раз щось інше, у нових місцях, залучати все більше людей. Маємо багато натхнення та сил, бо мета у нас у першу чергу благодійна», ‒ розповідає Анастасія Дородних.

«У організації такого дозвілля ми маємо на меті зреалізувати три ключових фактори: по-перше, благодійність, по-друге, даємо змогу людям знайомитись й знаходити один одного, по-третє, пропагуємо здоровий спосіб життя та щире спілкування ‒ на наших зустрічах немає алкоголю. Так, ми не амури, але докладаємо максимум зусиль, аби люди знаходили свої другі половинки. Організовувати такі побачення не важко, бо ми разом і робимо все разом», ‒ усміхнено додає Віктор, обнімаючи кохану після вдалого проведення благодійної акції.


Аби зібрати кошти для діток, хворих на рак, активісти залучили також і спонсорів. Особливу подяку висловили ПАТ «Теремно-хліб» та ТМ «Рудь», які допомогли зорганізувати фуршет для учасників. Підприємство «Штаб канцелярії» забезпечило подію необхідними канцелярськими обладунками, а після побачень з учасниками поспілкувалась психолог Надія Загорська.

Під час спілкування кожен з учасників заповнював спеціальну форму, де вказував свої оцінки щодо співрозмовника. На основі цих анкет, організатори визначили найкращу пару, якою виявились Ігор Гаврилюк і Тетяна Гордіюк. Для переможців підготували спеціальний подарунок ‒ знижка на відпочинок у Чорногорії та Греції на 3000 гривень для кожного. Окрім того визначили сумісні пари: Юрій Павлов та Ірина Чернік, Антон Бугайчук та Ірина Сасовська, Роман Жук та Яна Коцюба. Учасники отримали контакти один одного, за якими легко зможе продовжити спілкування. З допомогою акції вдалось зібрати 800 гривень для благодійного фонду «СТОПРАК».Автор: Ірина САСОВСЬКА
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter