Успішно!

«Таблоїд Волині» запрошує на фотосесію біля унікальних луцьких дверей

Декілька днів тому у Facebook набрав популярності спонтанний флеш-моб: зробити селфі на фоні зелених дверей сторічної давнини на вулиці Словацького. 

Флеш-моб «запустив» лучанин Володимир Павлік, який закликав жителів міста врятувати старовинні двері, зробивши на їхньому фоні фото.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЧАНИ РОБЛЯТЬ СЕЛФІ, АБИ ЗБЕРЕГТИ УНІКАЛЬНІ ДВЕРІ

Нагадаємо, Волинський окружний адміністративний суд, якому передали в оперативне управління нежитлове приміщення загальною площею 811, 1 метрів квадратних на вулиці Словацького, 1, оголосив тендер на проведення капітального ремонту та реставрацію цього приміщення.

Доля старовинних вхідних дверей після цього ремонту залишалася невідомою. Та згодом фірма, яка виконуватиме ці роботи, зазначила в коментарі журналістам, що старовинні зелені двері під час реконструкції загального приміщення не зачіпатиме. 

Все ж "Таблоїд Волині" вирішив продовжити флеш-моб #збережіть_двері з метою привернення уваги до красивих старовинних дверей у центрі міста. Вони можуть виглядати значно краще, якщо їх реставрувати. Можна відчистити багаторазові нашарування фарби, вставити скло там, де воно має бути. І це стане ще однією родзинкою Луцька.

А також ми хочемо привернути увагу до іншої історичної архітектурної спадщини нашого міста. Скільки у Луцьку таких ось дверей! Скільки будівель, які потребують реконструкції! Таким чином ми хочемо привернути уваги до цієї проблеми та, можливо, і допомогти її вирішити.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ТОП-9 НЕЗВИЧАЙНИХ ДВЕРЕЙ МОДЕРНОГО ЛУЦЬКА

Тож усіх охочих отримати світлину на унікальному фоні від нашого фотографа Романа Домбровського запрошуємо у середу, 28 червня. Фотосесія біля уже легендарних луцьких дверей проходитиме з 19.00 до 20.00 год. Із собою беріть друзів та посмішки. Чекаємо на вас!

[img data=def]27_06_2017_1518808435/1.jpg[/img]