Інста-двері Луцька: вулиці Богдана Хмельницького та Лесі Українки

06 Грудня 2018

Зима – час фотосесій у святково прикрашених студіях та затишних теплих будинках, але й вулична зйомка не втрачає актуальності, якщо знайти цікаві місця.

У час, коли кольорове листя опало з дерев, а густий сніг ще не створив потрібного настрою, креативні ідеї для фото чекають буквально за порогом будинків. «Таблоїд Волині» пропонує крок за кроком вивчити двері Луцька, які підходять для цікавих світлин.

Деякі з них вражають своєю історією, деякі фактурою. Інші ж бувають досить сучасними, але обрамлені цікавою цеглою, виткою лозою чи просто підходять вашому Інстаграму за тематикою та кольоровою палітрою.

Придивіться! Можливо, ви щодня проходите поблизу звичайних на перший погляд дверей, які дивовижно виглядатимуть у кадрі? Свої фото можна надсилати нам на [email protected].***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter