Син-спортсмен відомого волинського ковбасника – чемпіон з карате

03 Листопада 2016
Текст та фото: Наталка ПОЛІЩУК

Дев’ятирічний Артем Забіяка, син Сергія Забіяки, чиє прізвище стало відомою на Волині торговою маркою, привіз перемогу з Чемпіонату України з карате «Звягель-OPEN» серед дітей та молоді.

Хлопчик здобув на чемпіонаті «золоту» медаль, йдеться у матеріалі тижневика «Сім'я і дім».

Тренується Артем Забіяка у чемпіона світу, голови клуб спортивного карате «Волинь» Валентина Бродовича. При вході у спортзал, перше, що впадає у вічі, – серед хлопців різного віку й однієї дівчинки – малюк років 4–5. Це теж майбутній каратист. Як розповів Валентин Бродович, вчитися карате можна і з трирічного віку.

– Артем у мене тренується 3 роки. Дуже талановитий хлопець, – зазначив він.
Сам Артем, як справжній мужчина, багато не говорить. Хлопчик каже, що пішов на карате, щоб уміти добре захищатися.

– Я дуже чекав цієї перемоги. Займаюся карате з 6 років. Мій тато теж колись ходив на карате, – каже юний спортсмен.

Хлопець мріє вигравати усі змагання. Крім карате, захоплюється ще й футболом. Розповів, що на чемпіонаті України найважче було подолати у бою першого суперника. Усіх інших суперників переміг легко.Валентин Бродович каже, що готує зараз хлопця до нових змагань, які відбудуться 2 грудня у Львові.

– Версія, де Артем виграв, є ВКФ. Вона вже є олімпійською. Вперше буде представлено на Олімпіаді в Токіо в 2020 році. Мої хлопці ще не дотягнуть за віком. Будуть змагатися дорослі. Але на 2024 рік вже можна готуватися, – оптимістично зазначив тренер.На запитання, ким Артем хоче стати, коли виросте, малий Забіяка точної відповіді не дав. Видно, ще не визначився, але якісь плани у хлопця є.

– Ну не знаю, може піду працювати до тата на роботу, – відказує чемпіон.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter