​Святкова пошта: вітання улюбленим вчителям на «Таблоїді Волині». ОНОВЛЮЄТЬСЯ

01 Жовтня 2017
У День працівників освіти робоча «таблоїдна» пошта [email protected] перетворюється на вітальну! Усі охочі мають змогу привітати зі святом свого улюбленого вихователя, вчителя чи викладача, розповісти про найцікавіші уроки і пари, які не хотілося прогуляти.

Вітання обов’язково мусять містити ім’я, прізвище та фото адресата. А буде це красивий вірш, щирий текст, малюнок, фотоколаж чи відеозвернення – вирішуєте лише ви. Увімкніть свою фантазію та креатив і організуйте найоригінальніше вітання, яке назавжди лишиться у пам’яті вашого наставника!

Усі привітання з’являтимуться протягом дня 1 жовтня на «Таблоїді Волині». Не соромтеся дякувати за знання!

***
Студенти Луцького НТУ хочуть привітати свого найріднішого куратора Поліщук Ларису Миколаївну з Днем вчителя! Хочемо побажати найголовнішого – здоров‘я, щастя та терпіння! Найприємніша людина, яка за такий короткий час стала нам, як МАМА! Ми Вас любимо! Ваш ГРС-11!!!
***
Випускники Спеціалізованої школи 1-3 ступенів №1 м. Луцька вітають в першу чергу свого класного керівника Мосор Наталію Василівну та найкращих вчителів іноземної – мови Локачук Наталію Степанівну та Олійник Оксану Миколаївну із професійним святом – Днем вчителя! Бажаємо здоров'я, щастя, кохання та терпіння у всьому. Дуже Вам дякуємо за веселі уроки, за те, що завжди терпіли наші витівки, завжди підтримували нас у всьому, за неабиякі знання! Назавжди запам'ятаємо школу та найкращих в ній вчителів, з найкращим директором – Кицею Андрієм Іларіоновичем! Ми дуже за Вами сумуємо та дуже любимо!***
Вітаємо зі святом блискучого фахівця, терплячого викладача, найкращого у світі декана факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки – Юрія Васильовича Громика. Дякуємо за важливі поради, пари, які запам'ятовуються на все життя, і постійне відчуття підтримки та розуміння на складному шляху від абітурієнта і до випускника факультету! Бажаємо Вам ніколи не втрачати енергії, натхнення, сил і непохитної віри у те, що так майстерно робите з року в рік! Міцного здоров’я, затишку, щоденних радостей і вдячних студентів! Ми Вас дуже любимо!
(Студенти та випускники ФФтаЖ)***
Учні 6-ж класу НВК №26 вітають свого класного керівника Кишлали Тетяну Анатоліївну з Днем вчителя!

Ми хочемо вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно вам було кожен день!
Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!***

Учні та батьки вокально-хорового колективу ''ПЕРЛИНКА'' м.Луцька вітають свою улюблену вчительку Троцюк Наталію Леонтіївну з професійним святом.

Про вчителів є думка особлива:
Завжди такі розумні і красиві,
Такі начитані, і все на світі знають,
І терпеливо, мудро нас навчають!

У День всесвітній вчителям пошана,
Хай сила ваша буде нездоланна,
Хай люблять, поважають дуже діти,
Дарують вам і усмішки, і квіти!

Нехай колеги люблять і цінують,
Художники портрети намалюють,
А композитори пісні про вас складають,
І співаки вам пісню заспівають)***
Вітаю колектив опорного навчального закладу "ЗОШ І-ІІІ ступеня села Смідин" із професійним святом! Натхнення у Вашій роботі, творчих успіхів, взаєморозуміння,тепла,затишку та підкорення нових вершин.***
Подруги вітають вчителя-хореографа Луцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 Юлію Парфисюк з професійним святом! Бажаємо здоров'я, терпіння, енергії і натхнення у роботі. Хай зарплата збільшується, а дітки слухаються і радують! Ще більше яскравих виступів, номерів та концертів! І хай все задумане збувається і буде ще навіть краще, як у твоїх найсміливіших мріях!

Хай робота не наскучить,
Учні хай вас поважають,
Хай на звершення великі,
Безперечно, надихають.

Сил, здоров’я вам, терпіння,
Нервів — лиш міцних, звичайно,
Мислити лиш позитивно,
Вчити діток — тільки файно.
0

Читати ще

Коментарі

Батьки

Вітаємо педагогів ЦНТТУМ

надія

вітаю всіх вчителів луцької

Юрій Громик

Друзі, щиро дякую за вітання

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter