Успішно!

біхелсі

Справжній Новий рік – 14 березня. А ви підготувалися?

14 березня – це 1 березня за старим стилем. Для наших предків це був не тільки перший день весни, а й перший день Нового року. Адже саме з весни, з пробудженням природи, наші предки починали літочислення. Віднині починали закликати весну, випікаючи для цього «жайворонків». Як їх приготувати, як зустріти Новий рік та що не проґавити у березні, читайте у свіжому номері журналу «Сімейний порадник».
 
Отож, у березні треба насамперед «нагодувати» свій імунітет. Бігти в аптеку по пігулки не обов’язково. Ліки можна знайти на своїй кухні, у своїй тарілці. Що саме треба їсти, на сторінках «Сімейного порадника» розповідає лікар-натуропат. За її рекомендацією, складено топ-16 простих продуктів з цілющими властивостями.

[img data=def]13_03_2017_1875239722/st_01.jpg[/img]
 
Запахло весною? Отже, час заготовляти «дерев’яний» чай. На відміну від магазинного, у якого ціна далека від бажаного і користь сумнівна, зроблений власноруч чай – просто бомба! По-перше, це екочай, бо виготовлений з екологічно чистих рослин. По-друге, він корисний, якщо підібрати «правильні» компоненти. А по-третє, він дуже смачний. Рецептом такого чаю (із секретним дерев’яним інгредієнтом) у «Сімейному пораднику» поділилася фітотерапевт. До речі, торбинка або баночка із хенд-мейд чаєм стане суперподарунком.
 
Навесні, коли скидаємо пуховики й шуби, особливу увагу звертаємо на свою фігуру. Кожен, хто має зайву вагу, хоче схуднути швидко, без виснажливих дієт і тренувань. І це можливо. Стати стрункішим допомагає ліпосакція. Уперше таке втручання провели майже сто років тому, а зараз вона є однією з найпопулярніших естетичних операцій у всьому світі. Що варто знати про ліпосакцію, скільки можна «скинути» і скільки часу треба для перевтілення, у «Сімейному пораднику» розповідає пластичний хірург.
 
Цю хворобу називають панською. Це професійна хвороба водіїв, програмістів, бухгалтерів, секретарів та начальників. Найбільший ризик занедужати мають ті, у кого сидяча робота, пасивний спосіб життя, нерегулярне та неправильне харчування та постійні стреси. За статистикою, від цієї хвороби страждає кожен другий. Але більшість про це мовчить, бо про «таке» не говорять. Усе це про геморой. Сьогодні його можна вилікувати швидко і безболісно, без відриву від звичного способу життя. Деталі розповідає лікар-проктолог на сторінках «Порадника».

[img data=def]13_03_2017_1875239722/st_02.jpg[/img]
 
Якщо вирощуєте ожину – обов’язково прочитайте. Якщо ожини не маєте – теж прочитайте і обов’язково посадіть. Ожина може давати мегаврожай. А що для цього треба робити, для читачів «Сімейного порадника» розповів досвідчений садівник.
 
До речі, власникам присадибних ділянок буде цікаво і корисно дізнатися, навіщо овочам паспорти; як зробити, щоб городина росла, мов на дріжджах; які квіти треба сіяти у березні. У «Пораднику» також знайдете квітковий хіт-парад: перелік найкрасивіших однорічних квітів. І не пропустіть: на 16-й сторінці – «Місячний календар квітникаря на 2017 рік».
 
Ви також нервуєте, коли не можете швидко знайти у подовжувачі потрібний штекер? Коли біля розетки валяються дроти від зарядок? Коли у сумці плутаються навушники? «Сімейний порадник» знайшов рішення! Для вас – майстер-клас. Кілька хвилин – і дроти завжди будуть у порядку!

[img data=def]13_03_2017_1875239722/st_03.jpg[/img]
 
А на десерт у «Пораднику» – перевірені рецепти! 12 способів приготувати картопляне пюре по-новому. Розпушувач для тіста своїми руками і цікава альтернатива панірувальним сухарям. Рецепт канадського диво-крем-меду.
 
Для тих, хто дотримується посту, – рецепти вишуканих салатів без м’яса, підбірка страв зі скумбрії й оригінальний рецепт пісного майонезу на розсолі. До слова, важливим днем Великого пасту вважають середу четвертого тижня, коли піст «ламається навпіл». У народі цей день називають Середохрестям. Цьогоріч це 22 березня. Здавна існує традиція пекти цього дня особливий хліб.  До вашої уваги у «Пораднику» цікаві рецепти хліба і кулінарна колекція пісних солодощів.