​Спортсмен ММА з Луцька переміг у Гран-Прі престижного турніру

30 Серпня 2017
Перлина Дунаю – м. Ізмаїл (Одеська обл.) – приймала професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Step to top 3» (27/08) в рамках Всесвітньої Ліги Real Fight Promotion.

Боєць ММА луцької команди Pride Team (Клуб «Прайд») Олексій Альберда був єдиний, хто відстоював честь нашого регіону на цьому заході.

«Олексій неодноразово здобував перемоги в Україні, Білорусії, Сербії, до слова, це вже п’ята перемога нашого спортсмена у професійних поєдинках!», – коментує тренер перспективного вихованця Олександр Кулаков.Волинянин здолав спортсмена з м. Ізмаїл, впевнено виконавши свій коронний прийом – больовий на руку – в першому ж раунді! Після перемоги в цьому поєдинку Олексій вийшов у фінал Гран-Прі турніру, де на нього очікував переможець іншої пари у цій ваговій категорії – боєць з м. Львова.

Двобій між бійцями – «Бій вечора» – видався запеклим та видовищним, адже хлопці «пройшли» всю дистанцію, 3 раунди по 5 хвилин! Результатом цього «батлу» стала перемога нашого спортсмена одноголосним рішенням суддів!

Сьогодні Олексій є одним із провідних бійців ММА Західної України, він активно тренується, веде здоровий спосіб життя та займається тренерською діяльністю. Для маленьких дітей – вихованців зіркового тренера – це гордість і справжній приклад наслідування! Вітаємо нашого спортсмена з його успіхами, а усім, хто допомагає «жити» і розвиватись Клубу «Прайд» – велика подяка!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter