Сорти людей, прип…Жана Савченко, діти-утопленики: про що цього тижня волиняни писали в соцмережах

26 Червня 2016
Скільки б не лунало закликів про «вилазьте в світ з того інтернету», а від реалій сьогодення не втечеш. В «тому інтернеті» – як не крути – стільки всього нариєш, що оффлайн довелося б тижнями спілкуватися з десятками подруг і друзів, аби зібрати хоча б частину інформації.

І все ж, щоб скоротити час блукання соцмережами в пошуках найгострішого і найцікавішого, «Таблоїд Волині» підготував чергову підбірку. Цього тижня «в ефірі»: нардеп лається на видання, активіст лається на нардепку Савченко, а відомий волинський режисер, який до того ж – протестантський проповідник – аналізує жіночу косметику!Богдана Стельмах обурилася поведінкою водіїв. Аж настільки обурилася, що будучи палкою відстоювачкою рівності прав усіх і вся, таки поділила людство на різні категорії:

«Є люди сорту першого і другого... ті, хто першого,– їздять на авто, а другого – пересуваються пішки... І людям першого сорту абсолютно фіолетово, куди ти йдеш, вони тебе просто не помічають із комфортної металевої коробки, бо ти – не їх категорія...

Позавчора мене накрило справжньою хвилею – можна і душ не приймати, а сьогодні на моїх очах якийсь «першосортний» облив жінку в світлому костюмі...

П.С.: марка і вартість авто не мають значення.... насправді багато водіїв пригальмовує, аби менший фонтан із-під коліс був».Ігоря Левчука наштовхнула на роздуми релігійна тематика:

«Хочеш зрозуміти як Бог відноситься до церков... Подивись як вони відносяться одна до одної... Бог на розборки не ходить. Він вище...»:)Тетяна Іванська гостро відреагувала на фразу російського уповноваженого з прав дітей Павла Астахова. Як відомо, на тижні у дитячому таборі в Росії трапилася трагедія, в результаті якої потонуло 15 дітей. Астахов «відзначився» тим, що запитав у наляканої дівчинки, яка вижила: «Ну що, як поплавали?»:

«Ну что, как поплавали?»...Та круто поплавали, чо, от фоточкі, от ми тут на гітарі граємо, тут юшку варимо, а ось дивися, дядя Паша, тут нас вожаті матом криють, а ось бачиш труп в озері? А – так це Лєнка наша, я її по шкарпетках пізнала, до того, як вона втопилася, вона ними хвасталася, а поруч ось Серёжка плаває, він був у неї таємно закоханий, а ось Дімка, ну він то сирота, його не шкода, але загалом круто поплавали! Хочу ще!

Ось такої відповіді чекав Астахов? Можливо ви не погодитеся, але я вважаю що САМЕ ТАКОЇ. Бо діти виховані в системі – не повинні вміти на систему ображатися. Бо ті діти, яких виховували у нелюбові, не мають права бути любимими і мати право на свою думку чи бодай найменше право вважати, що щось робилося не так. Бо усе ж робиться і робилося лише для них! Задля їхнього світлого майбутнього!

У таборах гноїли ворогів народу, щоб тобі, дитинко, дати чисту і освітлену країну. Війни раз за разом, то з одними то з іншими? А це дитинко, щоб ти шанувала свій мир і тих, хто тобі ДОЗВОЛЯЄ його мати. І дядя Паша Астахов це знає, бо він теж був дитиною вирощеною системою. Коли за все лупили по сраці, щоб не збивав стрій!

Впала дитина – на тобі ляща! Вимазалася – ах ти ж тварь! Ледь не втопилася – до півсмерті віддубасити, щоб знав..що знати ніхто не пояснює, але щоб знав і більше не лякав! Грошей на кредитці немає – а ось тобі пузом по асфальту і байдуже, що тобі заледве три роки, мусиш знати...
Діти мусять знати! Не розуміти! А знати! І ось цей Астахов, коли був маленьким хлопчаком, теж знав, що не лізь, не говори, не показуй! І він, як і мільйони інших дітей, просто не навчений ЛЮБИТИ і ШКОДУВАТИ! Він не вміє, просто сісти, взяти вижившу дівчинку за руку і сказати «Співчуваю», «шкодую», «тримайся»...Ні, не вміє, бо сам не знає, як це... І дівчинка не знатиме. Ось це її протяжне і вимушене «Ну...» Бидло і біль».Сергій Шараєвський аналізував цього тижня… жіночу косметику:

«Увага! Допис лише для чоловіків!

Купили мої дівчата собі якісь пляшечки. Почитав, що на них. Ржу. Словник термінів хіміка відпочиває)))

1. Крем для рук та нігтів. Це типу, як для ніг і колін, для голови і носа?

2. Укріпляючий спрей-догляд. Наносити на коріння волосся. Спосіб застосування: акуратно викопуємо волосся з корінням, наносимо спрей, закопуємо назад. А ще він із силою аргініна. Ну як без аргініна? Аргінін – наше все! Тільки не знаю, що це)))

3. Кисневий активатор росту нігтів. В цих чотирьох словах – все!

4. Смягчающая мицеллярная вода. Навіть не питайте, для чого вона. Не пити! Не чистити зуби!

А ще я взнав, що існує біо-завивка вій. Не уявляю, як це, і навіть не намагаюся уявити, для чого.

А в мене є шампунь, рідке мило і гель для душа. Спосіб застосування повністю однаковий, для всіх частин тіла і використовується послідовно, по мірі закінчення попередньої пляшечки )))))))

П. С. Жінки, ви все-одно прочитали. Ми вас любимо і приймаємо такими, які ви є, навіть не намагаючись зрозуміти, бо це – нереально!»Світлана Головачук розповіла про нелегку долю волинського чиновника. Того справжнього чиновника, який із дняв день – не зважаючи ні на мороз, ні на зливу, ні на будень, ні на свято – веде непосильну війну із кіпами документів:

«15.20 – дійшли руки до вже дубового пиріжка і мій шлунок мене згадує незлим і тихим буркотом...

Паперів на столі стільки, що можна озолотитися на макулатурі...

Двері постійно роблять рип-рип і хтось щось хоче. А око - сіп-сіп...

Вже й не кажу, що не керую ЗМІ...

Не кажу, що ми – не прес-служба. Зміню вивіску на «Пес-служба»...

Туфлі нові і натерли мозоля. Але, холєра, файні...

Словом, із Днем державної служби, Світлано Василівно!»Павло Заєць гостро відреагував на політичні успіхи Надії Савченко:

«Ну, де тепер ті придурки, що бігали з футболками «Наді – волю»? Ще не посипаєте голову попілом??? Одного ніяк не зрозумію, коли Медведчуки і всяка срань закликають до зняття санкцій з Росії і прямого діалогу з терористами – то вони сепаратюги, коли те саме (або схоже) говорить Порошенко – то зрада, а коли ця прип…Жана ляпає про таке від імені України в ПАРЄ – то вона б..ть герой!!!»Нардепа Ігоря Лапіна розізлило одне з волинських інтернет-видань:

«Я АТОШНИК. ХТО ЗІ МНОЮ ТЕЖ ВВАЖАЄ СЕБЕ АТОШНИКОМ – РЕПОСТ!

Приватне інтернет-видання «Волинські новини», що фінансується і утримується правою рукою Ігоря Коломойського, очільником Волинської обласної ради Ігорем Палицею, опублікувало статтю, в якій журналісти окрім поширення фейкової інформації, зневажливо віднеслись до атовців, написавши «якийсь атошник».

«Атошник» – не лише я, а й сотні тисяч тих, хто захищає Україну, хто віддав своє життя на Сході, це наші родичі, друзі, знайомі, і просто перехожі, яких не маємо права зневажати. ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ – нащо нагнітає ворожнечу між волинянами і зводить наклепи на мене власник помийної ями «Волинські новини», що привів війну в мій дім, проголосувавши за Харківські угоди.

Ігор Палиця, ви оплачуєте роботу писак, котрі полінувались перевірити інформацію про мою роботу з Державним фондом регіонального розвитку. Ця стаття – просте поливання брудом. Заради рейтингу редактори та писаки самі ж пишуть коментарі, аби підняти той весь бруд. Це – не журналістика».Віра Шевчук розповіла про те, що не перевелись ще справжні романтики:
«Сьогодні в парку спостерігала милу життєву сцену – на сходах стояли люди в футболках з літерами (коли ставали разом, виходило «Аня, виходь за мене»), з повітряними кульками. Ну, і чувак з букетом квітів. І пропозиція під пісню «Вона» гурту «Плач Єремії», і поливання шампанським. Звісно, найщасливішими там були Аня та її наречений, але раділи всі, хто спостерігав цей перфоменс. Тішить, що є ще люди з фантазією і бажанням робити свято!»
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter