Соляна шахта і косметичні процедури – як відпочивають учасниці луцького проекту «8 тижнів»

18 Вересня 2017
Учасниці проекту перетворень «Зміни себе за 8 тижнів» не лише стежать за своїм харчуванням та регулярно відвідують спортзал, а й дружньою компанією відпочивають у вихідні.

Цієї суботи дівчата поїхали у Боратин, де провели день у компанії лікаря-косметолога Оксани Мелешко.Відвідування соляної шахти стало не лише приємним бонусом після тижня навантажень і перемог над собою, а й додало чимало інформації для роздумів.Так, лікар розповіла, наскільки важливо щодня прислухатися до свого дихання, вдихати повітря бажано носом, а спеціальне форсоване дихання навіть допомагає правильно долікувати залишкові явища після застуд і бронхітів. Крім того, дізналися, що загострення хронічних хвороб після соляної шахти – це добре, адже саме так починається остаточне лікування.
Пані Оксана розповіла про щоденний і професійний догляд за шкірою, влаштувала дівчатам індивідуальну консультацію та порадила дієві маски, лосьйони та креми відповідно до типу та стану шкіри кожної.
Також, учасниці змогли протестувати на собі найновіші косметичні новинки, а найприємнішою кульмінацією відпочинку стала лотерея, яку розіграла косметолог. Одній з учасниць проекту пощастило на собі відчути переваги візиту до професійного косметолога – процедуру очищення та зволоження шкіри після засушливого літа.


Проте, хоч професійний догляд дістався лише одній, та без подарунків не залишився ніхто – усі отримали різні косметичні засоби догляду за шкірою та подарункові сертифікати на косметичні послуги.А між собою емоційно ділилися бажаннями швидше повернутися додому і почати стежити за своїм обличчям ретельніше, адже психологи зазначають, що любов і правильна турбота про себе теж допомагає втрачати зайві кілограми!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter